הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיכיתי-חיכיתי
 
למה תמיד אחרי כל דייט מוצלח צריך לשחק כאילו אנחנו אדישים? תהיות על עוד מלחמה מטופשת
מאת שרון חסון | 06.01.2009
 

אתמול היה לי דייט. ראשון. דייט מהסרטים. האמת, אני בעננים. כל היום הילכתי לי בתחושה שאני מיס יוניברס. והבעיה מתחילה בדיוק כאן. אני מתלהבת, אבל אסור לי להראות כלום, כי כמובן שאם ייחשף לו קורטוב של התלהבות הבחור ייקח את הרגליים שלו ויברח. מיותר לציין שעם הזנב בין הרגליים. הבעיה היא שבכל יום אנחנו מאחלים לעצמנו למצוא את האחד. את זה שיהיה נטול משחקים. שנוכל להרגיש איתו הכי בנוח שבעולם. שיום אחרי הפגישה הראשונה, שהייתה חלומית, נוכל להתקשר אליו מבלי לחשוב פעמיים, וסתם לשאול "מה העניינים?". אז מה הסרט של העולם הזה?! למה הכל חייב להיות כל כך מסובך כשזה מגיע ליחסים שבינו לבינה? למה אי אפשר למצוא את האחד שאיתו זה יזרום? למה אי אפשר למצוא שניים כאלה? או אפילו שלושה? שיהיה לי קצת מבחר. למה זה צריך להיות כל כך קשה?

למה אי אפשר למצוא אחד שאיתו זה יזרום? או שניים? או אפילו שלושה? שיהיה מבחר
תצלום: SXC

מצד אחד, כשאני מכירה מישהו שלא משחק את המשחק והוא ילד טוב ירושלים, הוא לא מספיק עושה לי את זה, ואז אני מרגישה שאולי כדאי לתת לו סיכוי כי למה לא? בסך הכול הוא בחור טוב, חבל לי לפספס דבר כזה. אבל אז מהר מאוד אני מבינה שהייתי צריכה להקשיב לאינטואיציות שלי מלכתחילה ולזרוק אותו, אם להיות עדינה.
מצד שני, כשאני מכירה מישהו שכן משחק את המשחק ונותן את התחושה שהוא עסוק, אבל יחד עם זאת הוא מצליח איכשהו לדחוף אותי ללוח הזמנים הצפוף שלו, הוא עושה לי את זה. לגמרי. כי אני בנאדם שאוהב אתגרים. ומה זה גבר לא רציני ושחקן אם לא אתגר בשבילי? אז זהו, שעם כל הכבוד לאתגר, בסוף מתברר שגם את השחקנים אני לא אוהבת, ונמאס לי מזה מהר מאוד. אז מה עושים?

לצערי, אין תשובות חד משמעיות. הדבר היחיד שהייתי מייעצת לעצמי הוא לקחת תפקיד במשחק, כי אחרי הכול זה הדבר שאנחנו סולדים ממנו אך לא יכולים לחיות בלעדיו. תחשבו על זה כך - אם הייתה לכם גחמה נוראית לסיגריה או לשוקולד או למשהו הזה שנורא, נורא בא לכם עליו עכשיו, אבל מה לעשות אתם לא יכולים להשיג אותו כרגע. למה? כי אין מצית, כי הקיוסק סגור או בגלל כל סיבה שהיא. מה היה קורה? לא הייתם רוצים את הדבר הזה הרבה יותר? ממש הייתם מתעקשים עליו! ברגע זה! לא יכולים להמתין! למה? סתם כי עכשיו אתם לא יכולים להשיג אותו. מטופש, נכון? אבל כמה מכם צחקו לעצמם במבוכה כשקראו את שתי השורות האחרונות? אני סיימתי את טיעוני.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
3 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. פתרון
דייט ראשון 21.01.2009
 
יפה!
שרון חסון 02.03.2009
 
 
2. תשובה לעיניינך
יוסי מניו יורק 19.02.2009
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©