הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
והדמעות? לזכייניות
 
מי שצפה ב"הישרדות" וזפזפ ל"מירוץ למיליון" לא יכול היה שלא להתבלבל: כשבאיי הפנינה סיימו לקרוא, שטופי דמע, את המכתבים מהבית, קיבלו הזוגות שבמירוץ ביפאן גלויות. כן, מהבית
מאת שרון חסון | 24.03.2009
 

הנה אני מוצאת את עצמי בשבת, מזפזפת בין הערוצים. למה? כי מצד אחד בערוץ 10 משודרת "הישרדות" ומהצד השני, בערוץ 2 הריאליטי המתחרה, "המירוץ למיליון". כל כך קשה להחליט היכן להניח את השלט על השולחן ולהמשיך לראות. ולו לכמה דקות. כמעט שהטלתי את הפור באמצעות אנ-דנ-דינו. למרות שזה נשמע עצוב ההתמכרות לריאליטי, אבל אם כבר מצאתי את עצמי מול הטלוויזיה במוצאי שבת, מה כבר אני יכולה לעשות? בסופו של דבר גיליתי שאני נמשכת לעידן מגדל האננס והחלטתי להניח לשלט כשעל המרקע מופיעה "הישרדות".

הקטע שהכי ריגש היה כמובן, כאשר השורדים קיבלו מכתבים מהבית. מכתבים מהאנשים הכי קרובים להם. דמעות. לכולם היו דמעות. מעידן (כמובן), מאיתי, מאריק, אפילו מהגבר גבר - גיא יצאו דמעות! מכולם, חוץ מאיגור, אבל הוא, בכלל בא לשחק ולא להתרגש. אחרי הכול - לא חייבים להיות אנושיים. כולה הוא קיבל מכתב מאמא שלו, שלפני דקתיים הרים לחיים לכבוד היומולדת שלה, אבל, ואני מצטטת: "זה לא מזיז לי". נו, מילא.

זה גרם לי להרגיש כמו מטומטמת. אוכלת פעמיים את אותו שטיק בדיוק. "המירוץ למיליון"
 

בכל מקרה, הקטע הזה אכן ריגש אותי. אבל אז שוב נפל עלי יצר הסקרנות והייתי חייבת לבדוק מה קורה שם בערוץ 2, ממול. ולהפתעתי הרבה או שלא, מה גיליתי?! הרצים למיליון קיבלו דבר מה מהבית, מהאנשים הקרובים אליהם יותר מכול. אמנם אלו לא היו מכתבים, אבל קרוב לזה - גלויות! תודה רבה באמת על השינוי המרענן.

אלא שאז, כבר לא יכולתי להתרגש ואפילו תהיתי אם עדיין נותרתי בערוץ 10, הרי רק עכשיו ראיתי סצנה דומה מאוד! לא נותר לי אלא להרים גבה ולחייך לעצמי. נו, ברור שכל תוכניות הריאליטי הן אותו הדבר. ברור שבסך הכול רוצים למשוך קהל, רוצים להרוויח. ברור! אבל עד כדי כך ברור, שבאותו היום, באותה השעה, באותו תאריך, בהפרש של אולי חמש דקות זו מזו, ההפקה תעשה אותו הקטע שעשתה ההפקה של המתחרה?! מה החוכמה? איפה המקוריות? לא רק שזה גרם לי להרגיש כמו מטומטמת, שאני אוכלת את אותו השטיק פעמיים רצוף, זה גרם לי לחשוב על ההפקה של שתי התוכניות כעל קצת, אבל רק קצת יותר מטומטמת ממני. נו, מה לעשות? אמנם יש רצון להרוויח, אבל למה לעשות את הדברים בצורה כל כך שקופה?

והשורה התחתונה: זה לא משנה: "הישרדות" או "המירוץ למיליון", בסופו של דבר, כולנו יודעים איפה נמצאת התחרות האמיתית. הריאליטי של הריאליטי נגלה לעינינו, ואני מאמינה שלא לראשונה, ובטח שלא לאחרונה. פתאום "המירוץ למיליון" לא כל כך נשמע כמו תוכנית ריאליטי, אלא כמו הריאליטי עצמו, לא?

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
3 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. ואולי...
זיקית ירוקה 10.05.2009
 
:)
שרון 17.06.2009
 
מסכימה
עידית 20.12.2009
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©