הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העדיפה ברווזונים
 
היא הכניסה לעצמה לראש שגברים מכוערים יותר טובים לנשים, שהם נורא משתדלים בזוגיות. עכשיו מורן יעקב עוברת תהליך של התפכחות
מאת מורן יעקב | 04.02.2010
 

יצא לכם פעם לחשוב על הבחירות שלכם בבן זוג? למה בחרת דווקא בבחור עם גומות החן והשיניים העקומות? למה בחרת בבחורה עם העור הצח כשלג ומשקל עודף? מתברר שבתחום הזה יש לנו לא מעט בחירות מוזרות. כשהיינו ילדים סיפרו לנו על הנסיך המושלם שיאהב אותנו לנצח. אבל עכשיו אנחנו נמשכות לצפרדע, וחושבות כל הזמן שאם ננשק אותו שוב ושוב אולי ייצא ממנו נסיך.

כשחשבתי על זה הבנתי, שכמו שאני מחשיבה את עצמי כמיוחדת, אני מחפשת בן זוג מיוחד פי כמה. לכן הבחירות שלי אומנם קשות להבנה, אך מדויקות להפליא. מצאתי את עצמי נמשכת דווקא לגברים שנחשבים ליפים פחות, דהיינו אנשים עם פנים לא סימטריות ואף גדול. חשבתי על המשיכה המוזרה שלי לגברים שלא נמצאים בדיוק במרכז הקונצנזוס. הכול התחיל כשהייתי קטנה, והחלטתי שאני לא רוצה חבר חתיך כי אנשים יפים זה משעמם מדי. מאז כנראה משהו במוח שלי החליט שמעכשיו אני מתאהבת רק באנשים פחות יפים. תמיד התגאיתי בכך שאני אוהבת מכוערים, ושמכוערים יותר משתדלים עם בנות, ולכן כדאי יותר. היום אני יכולה לומר שטעיתי ובגדול. התיאוריה שלי על אנשים לא יפים הופרכה כששמתי לב שאני מבלה יותר זמן במחשבה מה עשיתי לא נכון.

החלטתי שאני לא רוצה חבר חתיך כי אנשים יפים זה משעמם מדי
תצלום : sxc

הבנתי שדווקא לגברים שנראים לא הכי טוב אין מה להפסיד, ולכן הם מסוגלים להתחיל עם בחורה בלי לפחד לקבל סירוב. אחרי שהם מקבלים הנהון חייכני, הם מנסים את הצעד הבא, ולפני שהבחורה שמה לב היא נשבית בקסמי הברווזון המכוער ובאישיות המקסימה שלו. והוא מצידו מבין שאם הוא הצליח פעם אחת הוא כנראה יכול לעשות זאת שוב, ולכן הוא מנסה את מזלו עם עוד פרגית חייכנית וכן הלאה.

מה שהכי מצחיק זה שדווקא החתיכים או יותר נכון הברבורים, הם אלו
שנשארים לבד בסופו של דבר, ואפילו יותר גרוע, עם לב שבור. הבחורות היפיפיות והחייכניות רוצות דווקא את הברווזון עם האופי.
פעם היכרתי בחור עם חזות מדהימה שגרם לי לרעוד כמו בחורה בתיכון. הייתי מסתכלת עליו כל לילה בהחבא, ומדמיינת את הילדים היפים והמושלמים שיהיו לנו. אך לצערי, לא משנה כמה הבחור היה יפה ומדהים, הוא היה כל כך עצוב וחסר ביטחון מבפנים שלא יכולתי לשאת את זה. הוא היה זקוק לי ודרש חיזוקים כל הזמן, וזה כמובן פשוט לא עבד.

מלבד העובדה שלבחור ברווזוני אין מה להפסיד, מה באמת עושה אותו טיפוס כזה נחשק? אולי בעצם הפתרון לא חבוי בצד המכוער אלא יותר בצד היפה. כשמישהי יוצאת עם גבר שלא נראה הכי טוב היא מרגישה שכול הפוקוס עליה ואז היא נהנית יותר. תארו לעצמכם כמה הופתעתי כשביליתי עם בחור שהיה לא יפה בעליל, ומשום מה תמיד היו סביבו המון חברים.

לא נעים להודות אבל תמיד עברה במוחי המחשבה, שהוא צריך להגיד תודה שבחורה כמוני מוכנה להסתכל עליו. תמיד חשבתי כמה חמוד שהוא מספר לי על הבנות שהתחילו איתו. הרי איך אפשר לצפות שמישהי תחלוק אותה סטייה שלי לברווזונים? מצחיק לגלות עד כמה טעיתי כשראיתי במסיבה סביבו כמה מהבנות היותר יפות שם כשאני עומדת בצד והופכת ירוקה מקנאה.
תמיד אמרו לי לא להסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו, אבל לפעמים מה שיש בפנים תואם גם את מה שיש בחוץ. אף פעם אי אפשר להסיק מסקנות לגבי אנשים לפי המראה החיצוני שלהם. לפעמים הם יכולים להיות צפרדע שהופך לנסיך, ולפעמים הם יכולים להיות רק צפרדע.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
2 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. בין צפרדע לטווס
קיפוד 06.02.2010
 
 
2. הברווזון המכוער מול הנסיך המדליק מבל אייר
הדוקטור 12.02.2010
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©