הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נזוז?
 
מור הדר מחכה לאחד והיחיד, אבל לא מתכוונת להיות עזר שכנגד. להיפך, הוא זה שיצטרך להתאמץ
מאת מור הדר | 13.02.2010
 

אני נכנסת למיטה, מניחה את ראשי על הכרית ועוצמת את העיניים. זהו, עוד יום מייגע הגיע לסיומו, ובליל המחשבות המוכר מתחיל להציף אותי כמו בכל לילה לפני השינה. קצת מחשבות על העבודה, הרבה על הלימודים והמבחנים, על האנשים המקיפים אותי וגם על אלה שכבר לא. וישנה תמיד אותה מחשבה שמלווה אותי בקביעות אבל חוזרת בעיקר ברגע הזה, שבו אני מניחה את היד על הכרית השנייה והיא ריקה.

אלוהים היה הראשון שהחליט כי "לא טוב היות האדם לבדו, אעשה לו עזר כנגדו" וכך בהינף יד יצר אותנו, הנשים, במיוחד בשביל הפלגמט שלא יכול לעשות שום דבר לבד, וחייב שמישהי תגרד לו את הגב. באמת מסכן, אני תוהה ביני ובין עצמי, הרי כמה רע כבר יכול להיות לו בגן עדן? לבד שם עם כל החיות והמסיבות, חומרים טבעיים הישר מהעץ, ועירום מלא. גואה - כבר אמרנו? בגלל שאני ואלוהים לא החברים הכי טובים, אז אין לי בעיה להתעלם במודע מהטיעון המגוחך שלו. כי אני לא מתכוונת להיות עזר כנגדו של אף אחד. אם כבר, הוא יהיה שם בשבילי.

נושא הזוגיות תוקף אותי דווקא עכשיו, ומכל החזיתות. אולי כי זה שיאו של החורף, אולי כי "ולנטיינז דיי" (הפסקה להקיא) הגיע, ופתאום נדמה שלכולם יש ולי -  אין. אולי כי אני דפוקה שעוד לא מצאה את הדפוק שלה, ואולי זה פשוט עוד לא הזמן שלי. אפילו אם ניקח כמדגם מייצג את הח'ברה שלי מהבית, אני זו שנשארה עדות חיה בודדת לחיי רווקות. ולצד המאוהבים הוותיקים, גם טובי ההוללים כבר התמסדו באיזושהי מערכת יחסים החל ממינורית ועד יאללה חתונה בקיץ הבא. מה זה בעצם אומר עלי? או עליהם?

גם טובי ההוללים התמסדו במערכת יחסים החל ממינורית ועד יאללה חתונה בקיץ הבא
תצלומים : sxc

ואם כבר הזכרתי חתונה, אז בטח שמתם לב שישנה רגרסיה מאסיבית בנושא. אם בשנים האחרונות גיל החתונות היה בעלייה, אז בשנה האחרונה הוא שוב במגמת ירידה. שלא נדע, אפילו שמעתי על בנות 20 שכבר ממהרות לרוץ אל החופה, טרנד מיותר בעליל, אם תשאלו אותי. בכלל, אני מאוד סקפטית בנושא: איך תדע שהאדם שעומד מולך הוא לכל החיים? והאם אפשר בכלל לדעת דבר כזה? את הקלישאה הכי שטותית בעולם "כשזה זה - אז יודעים" כבר ניסו למכור לי לא פעם, נו באמת, הרי שיעור הגירושין רק עולה בשעה שמוסד הנישואים הוא אחד מאותם מוסדות שבהדרגה מאבד מעליונותו ומכוחו. אז לאן אתם ממהרים, מתחתנים יקרים?

הייתי מאוד רוצה לשווק כאן את חיי הרווקות קצת, לדבר על לילות אינסופיים שאין לכם מושג באיזה מצב צבירה תחזרו לדירה או עם מי. שיחות הזויות עם אנשים מגניבים שפוגשים בברים נידחים. סיפורי מיני-אהבה שלרגע נדמה שביום מן הימים יהפכו לקלאסיקה קולנועית, ונגמרים אחרי שלושה שבועות של שיכרון חושים והמון אי ודאות מסנוורת שיכולה לפעמים גם להיות מאיימת. לא כל אחד בנוי לזה ועובדה שישנם אנשים שפשוט לא יכולים להיות לבד. מפחדים, נרתעים, נתפסים על האדם הראשון הנורמלי שבסביבה ולא משחררים. אני בהחלט יכולה להבין אותם אבל לא להזדהות.

הייתי רוצה להמליץ בחום על הרגשת הלבד שכל כך כייפית וממלאת על שינה באלכסון, כי זה הכי נוח בעולם, ואין מי שמציק לך ודורש ספייס או מרעיש. להמליץ להתלבש לכל מקום הכי יפה שרק אפשר כי אין לדעת את מי תפגוש. ולהמשיך לשכנע את עצמי שלבד זה טוב יותר ועדיף מהכול.

אך דווקא ברגע זה מכה בי ההבנה שלא משנה כמה טוב יהיה לך, כמה תעופי על עצמך במסיבות, בחיי רווקות הוללים, תיהני עם חברים, תעשי סקס בשירותים ובעיקר מה שבראש שלך בלי לדפוק יותר מדי חשבון. בסופו של דבר אין תחליף למישהו שישלים אותך. שיחכה לך בבית, שישב לידך בפאב עם כל החברים, יחזיק לך את היד ויצחק מהבדיחות שלך. הוא ילחש לך באוזן בדיוק בשנייה הנכונה "נזוז?" וכשתגיעו הביתה תעשו אהבה. זה הרי חייב להיות טוב, אם כולם מדברים על זה. מה, לא?

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
12 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. סחתיין בריבוע
עמית 13.02.2010
 
 
2. מהממת!
רעות 14.02.2010
 
 
3. פשוט נכון
מעריצה 14.02.2010
 
 
4. אהבתי...
אלמוג 14.02.2010
 
 
5. כל מילה בסלע!
גל 14.02.2010
 
 
6. נשמתי
פרגיתי 14.02.2010
 
 
7. מצויין!!!
רועי 14.02.2010
 
 
8. אשת חייל מי ימצא?
נעין - שם בדוי 14.02.2010
 
 
9. WoW...
דניאל 14.02.2010
 
 
10. קצר קולע ומרענן -- אהבתי !
חן 15.02.2010
 
 
11. כתוב מהלב וניכנס אל הלב
תתי 15.02.2010
 
וואו, תודה
מור 16.02.2010
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©