הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמרנית, נמאסת
 
מורן יעקב מגיעה להבנה שאין הצדקה לדחות את הסקס עד הפגישה השלישית. וגם יש לה מידע בדוק איך באמת נגמרו האגדות שהקריאו לנו ההורים
מאת מורן יעקב | 13.02.2010
 


"תחשבו כמה זמן אנחנו מבזבזים על לצאת לפגישה ראשונה לארוחת ערב, פגישה שנייה לסרט, ורק בפגישה השלישית אנחנו נכנסים למיטה, כשבכל הזמן הזה יכולנו פשוט להזדיין!".


מייסי גריי, ירושלים 2009.

נכון שזה נשמע טוב? לי זה נשמע אפילו מצוין, למרות שעד היום סירבתי להודות בכך. האומנם כולנו רוצים רק להזדיין? אם היו שואלים אותי לפני כמה שנים הייתי נוקטת בגישה המתחסדת שגורסת לחכות לאהבה ממבט ראשון, נשיקה ראשונה, כל החבילה שמוכרים לנו בספרי הילדים שההורים שלנו היו מקריאים לנו. "שלגיה", "לכלוכית", "היפה והחיה", אם היום היו מספרים לנו את סיפורי האגדות של פעם - איפה הם ומה קרה להם מאז? היינו מגלים ששלגיה חזרה לגור עם הגמדים כי מתברר שיש לה פאטיש לאנשים נמוכים, לכלוכית והנסיך מתגרשים והיא משלימה הכנסה בעבודות משק בית והיפה מ"היפה והחיה" מגלה שהיא יפה מדי בשביל הנסיך שלה ועוזבת אותו כדי לפצוח בקריירת דוגמנות משגשגת.

מתי התקלקלנו ואיפה טעינו? הדור הישן מביט עלינו ובלבו תחושת כישלון. כמה קל ליפול לקלישאות הרומנטיות של פעם. אני מסתכלת היום על המצב בעיניים קצת פחות רומנטיות אך הרבה יותר מציאותיות. היום מתקיימת חזרה לשבטיות, לחיה שבנו שרוצה לספק את היצר שלה. אבל אל תטעו ותחשבו שוויתרתי על אהבה. כי מי אמר שאי אפשר להתאהב אחרי לילה סוער עם מישהו חדש מהשקית?

הבחורה מחשבת כמה פגישות עליה לעבור כדי שלא תיראה נותנת
תצלום : sxs

בחירת בן זוג פוטנציאלי דומה לקניות בשוק. הסיור מלווה ברגשות מעורבים, מצד אחד, לא בטוח שהסחורה מתאימה, מצד שני מוכנים לנסות כי זה יותר זול. מביטים, בוחנים ואף ממשמשים את ההיצע של כל דוכן בנפרד, מה יש להם להציע עבורי. אם נטעם מהאפרסק של המוכר בדוכן הקודם, האם הוא יהיה יותר טוב מהדוכן הזה? אולי מבחוץ האפרסק נראה עסיסי וטעים, אבל מבפנים הוא רקוב ועושה כאבי בטן?  בסוף אנחנו הולכים על האפרסק היפה ביותר, כי למי יש אומץ לבקש טעימה מכל מוכר?

אז אחרי שבחרנו את בן הזוג בפוטנציה, מתקיים הטקס השגרתי, הרגע הקריטי בכל ההיכרות. הבחור חושב לאן הוא ייקח אותה בשביל להגיע לזיון כמה שיותר מהר. הבחורה מחשבת כמה פגישות עליה לעבור כדי שלא תיראה נותנת. בסופו של דבר כולנו מגיעים לשלב הזה בו אנו מוצאים את עצמנו, מוקדם מהצפוי עושים את הבלתי נמנע.

עם כל הטוב והנעים עדיין צריך לזכור כמה כיפית האהבה, וכמה טוב להיזכר שיש מישהו שאוהב אותך ומחבק גם כשהעולם לא תמיד מחייך. אנחנו בכל זאת לא חיות אלא יצורים נוסטלגיים שלא יכולים להימנע מהזיכרונות, הרי פעם היה יותר טוב. זה מאוד פשוט – תעשו מה שאתם אוהבים ואת מי שאתם אוהבים, גם כשמשהו מתחיל במקום מסוים הוא לא חייב להיגמר באותו מקום.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
1 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. כל כך נכון....
לילי 16.02.2010
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©