הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יש לי חלום
 
ניצן ארד רוצה להיות עורכת מפורסמת של מגזין נשים שמצפה מהקוראות שלו להשמין (כי זה הגיוני), לחמם אוכל במיקרוגל (כי אין מה לעשות במטבח) ולא להחמיץ אף יום עבודה (כי למי יש כסף לספא?)
מאת ניצן ארד | 09.05.2010
 


>>>  העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


גם לילדות גדולות ישנם חלומות. בחלומות שלי אני לא בלרינה, אסטרונאוטית או נסיכה. אני השטן שלובשת פראדה, ליתר דיוק, השטן שלובשת בגד שקניתי בחצי מחיר לאחר שחסכתי חודש.
התוכנית השטנית שלי היא להיות עורכת רבת כוח והשפעה של מגזין נשים פופולרי ומהפכני ביותר הפונה לנשים בגילאי העשרים פלוס (פלוס פלוס). לקהל היעד הנשי שלי יהיו תחומי עניין ותחביבים מגוונים. אחד המלהיבים שביניהם יהיה לכסוס ציפורנים בחרדה, בעודן ממתינות לתלוש המשכורת החודשי, בתקווה שלא ייבלע בחור השחור - המינוס בבנק.

במגזין הנשים שלי לא יתפרסמו הפקות אופנה בסכומים שאינם שווים לכל נפש (300 יורו לחולצה שנרכשה במילאנו), בשל העובדה הפשוטה כי לא העורכת ולא הקוראות יכולות להרשות לעצמן קנייה שכזו או בגלל שמעולם לא ביקרו במילאנו. הקוראות לא ייעזרו בכתבות מעמיקות העוסקות בכיצד להתלבש לקידום הקריירה המסעירה שלהן מכיוון שברגע זה הקריירה שלהן מסתכמת בהגשת קפה בשבת בבוקר לבחורות, שמגישות קפה בשבת בערב לבחורות אחרות.

הקוראות גם לא תוכלנה להיעזר בשאלון "כיצד תבשלי ארוחות גורמה לגבר שלך", אלא יתעניינו יותר בשאלון "כיצד תחממי במיקרוגל ארוחה מוכנה". הן גם לא ירגישו רע על כי לא טרחו להכין, כי בינינו, היא די טעימה. הן לא ייעזרו בטורי עצות כיצד פרידה מבן הזוג היא זמן נפלא לעשות שופינג, לרוץ על החוף, ללכת לשיעור פילאטיס ולרכל עם חברות בערב קוקטיילים. כי הקוראות שלי וחברותיהן לא יכולות להרשות לעצמן להחמיץ יום עבודה או לימודים וללכת לספא במקום. הן יודעות שמה שבאמת עושים כשנפרדים מחבר זה לאכול הרבה פחמימות, להיראות נורא ככל האפשר ולחשוב מחשבות אובדניות.

המגזין המהפכני שלי יהיה כזה כי הוא מתעניין בקהל היעד שלו. "לאשה"
 

הקוראות שלי לרוב הולכות לישון מוקדם כי צריך למחרת לקום בשש בבוקר ולהרוויח משכורת זעומה. הן לא יעצבו את הבית שלהן בסגנון וינטאג', מאחר ועד היום אינן בטוחות מהו לעזאזל, וינטאג' ואם לאסוף ספה מהאשפה נחשב לעיצוב הדירה ממש כמו בקטלוג. אין להן גם חבר שזוף, גבוה וחלק. מקסימום חבר קטן ושעיר שמעצבן לעיתים קרובות ולבטח אינו מכין חיות קטנות ממקרמה כפי שנאמר להן במגזין המתחרה.

הקוראות שלי יזעיפו פנים למראה דוגמנית דקיקה שעלתה קילו, וזכתה לכיתוב תמונה כמו: "דוגמנית למידות גדולות". תמונות כאלו לא יתפרסמו במגזין בעיקר בשל העובדה כי הנשים שיקראו אותו יהיו נשים אמיתיות, שאוכלות, שותות, עושות שטויות ולא מתביישות בכך. הן מעלות קילו, לא תמיד מורידות שערות ברגליים ועל אף שהן חרדות כל חודש לגורל הצ'ק שיחזור מהבנק הן עדיין רוכשות שמלה ב-100 שקל ב"זארה" ונושמות עמוק לפני שהן מעבירות את כרטיס האשראי.

בקיצור, המגזין המהפכני שלי יהיה כזה כי הוא מתעניין בקהל היעד שלו. נשים  צעירות שלא בטוחות מה הן רוצות להיות או לעשות, שלא בטוחות אם הן רוצות בן זוג רציני או להתעורר כל בוקר לצד מישהו אחר, שלא משוכנעות שהכיוון שלהן נכון, אבל הן מפלסות להן דרך בכל מקרה. כלומר - מגזין שלא יתייחס אליהן כמו אל הבטחה שעומדת להתממש ממש כל רגע, אלא כמו הבלגן שהן.

בחלומי, המגזין שלי יהפוך לנקרא ביותר ויהפוך אותי לעשירה ומפורסמת. אז, הו אז, אקנה לי את בגדי הפראדה שלי ממילאנו ואביט על כל האספסוף הזה מאחורי משקפי המעצבים שלי בבוז, בעודי ממתינה לארוחת גורמה של שלוש מנות, עושה פדיקור ומרהטת את דירתי ברהיטי וינטאג' יוקרתיים, אז כמובן גם אדע מה זה וינטאג'.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
10 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. אאאמן
אורלי 16.05.2010
 
!!!!!!!!!הקטע עם המלצריות, כל-כך נכון
הילה 15.06.2010
 
 
2. איפה קונים?
הדר 16.05.2010
 
 
3. רוצה תפקיד בעיתון הזה!!!
מור 16.05.2010
 
 
4. תתנו לה להיות עורכת
ליאורי 16.05.2010
 
 
5. מכרה זהב
מנשה 17.05.2010
 
 
6. הרגת אותי
ענבר 17.05.2010
 
 
7. צריך לפתוח לך מועדון מעריצים
יעל 17.05.2010
 
 
8. מעולה!
טליה 17.05.2010
 
 
9. מוכשרת
לימי 03.11.2010
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©