הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר התייעצות קלה
 
הימים הנוראים הגיעו שוב, ואלירן מלכי עורך חשבון נפש. למרות חששותיו, נדמה שהוא דווקא מרוצה
מאת אלירן מלכי | 16.09.2010
 

החלטתי לעשות חשבון נפש עם עצמי לרגל יום הכיפורים. לאחר התייעצות פנימית קלה, עצמי אמר לי שהדרך לגיהינום סלולה עבורי. אני חושב שהמשפט הכי מלחיץ שעלה בשיחה היה דווקא בדיחה בסגנון "מועדון לילה", "תרשום, תרשום, אני ממש מעריץ גדול של העבודה שלך (לוציפר)". על כן, באופן חד פעמי, החלטתי לבקש כמה סליחות כדי להתיר את החוב שלי.

סליחה שאני מביע את דעותי ולא יודע לסתום את הפה. סליחה שאני פועל לפי צו מצפוני לעיתים קרובות מדי. ושנתתי מעצמי לאחרים כל כך הרבה במשך כל השנים האלה וסליחה שאני מתכוון להמשיך כך גם בעתיד. סליחה שאני לא יודע להתנהג בצביעות כמו מספר גדול של אנשים. סליחה שחינכו אותי לערכים שפשוט לא עוזבים אותי. סליחה שאני מאמין בכך שצריך לתרום לקהילה שאני חי בה ושאני לא מוכן לקבל את האטימות החברתית כלפי הדברים שמתרחשים מתחת לאף שלנו.

סליחה שאני מאמין שהשינוי מתחיל קודם כל בי, ורק אחר כך הוא יכול לנוע הלאה. סליחה שאני מאמין שכולנו צריכים לתרום למדינה שאנו חיים בה בצורה כלשהי. סליחה (כבר מעכשיו) לגבר האנונימי שאפגוש בעתיד בעת שהוא מכה את אשתו, ילדיו או חברתו, אני ממש מצטער שהתנפלתי עליך, פשוט לא הצלחתי לעצור את עצמי. סליחה שאני מאמין שאסור לעמוד מהצד ולראות איך הכל מתפורר.

סליחה שאני מאמין שאלוהים נמצא בכל אחד מאיתנו
 

סליחה שקעקעתי את המילים "אהבה ללא תנאים" על הגב, ושאני ממש מאמין במשפט הזה. סליחה שאני מאמין שכסף הוא לא המטרה בחיים אלא בסך הכל אמצעי. סליחה שיש לי שרשרת מזהב על צווארי, אני גם ממש מצטער אם אני נראה כמו ערס. סליחה שאני לא מאזין לשירים של חווה אלברשטיין בקביעות, וחושב שהזמר המזרחי ראוי להיות הסוגה הדומיננטית במוסיקה. סליחה שאני מזרחי בעצמי.

סליחה שאני בעל דעות ימניות ושאני לא אוהב אנשים קיצוניים, ובטח לא אוהב להיכנס לוויכוחי סרק עם אנשים טיפשים. סליחה שאני מאמין במחאות, אך עוד יותר מאמין בכך שאסור לאנשים לנצל את כוחו של הארגון אותו הם מייצגים לצורך מחאתם הפרטית. סליחה שאני מאמין שאלוהים נמצא בכל אחד מאיתנו אך הוא ממש לא אומר לנו למי להצביע בבחירות. סליחה שאני גדוש בציניות ובחוש הומור וסליחה על המשפט הבא: לא התכוונתי לשום דבר ממה שכתבתי עד כאן, ומעתה התנצלותי תהיה כנה.

להורי היקרים, אני מבקש סליחה על כך שאני עובר דירה פעמיים בשנה, מדי שנה, ושאני עושה לכם כזה בלגאן, ואתם עדיין מקבלים אותי באהבה גדולה. לרפי: סליחה שלא נשארתי איתך עוד כמה דקות בבית חולים. אם הייתי יודע שזו הפעם האחרונה שנתראה, הייתי נשאר עד שהיית נרדם. דע לך שמאותו היום, בכל פעם שמישהו שאני אוהב מאושפז בבית חולים, אני ממש מציק לו. סליחה שאני לא אומר לאנשים שסובבים אותי מדי יום כמה אני אוהב אותם. סליחה על כל הסליחות שביקשו ממני ולא באמת סלחתי. והכי חשוב, סליחה אם מישהו מקוראי שורות אלה נפגע ממני בצורה כלשהי. אני יכול להבטיח לכם שזאת כלל לא הייתה כוונתי.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
1 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. ממש יפה! :-)
רינת 17.09.2010
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©