הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קומי, גילה
 
אלירן מלכי מציע לרעיתו של משה קצב להפסיק לתמוך בו, לצאת לקדמת הבימה, ולקרוא לנשים להפנים את העובדה שגופן אינו הפקר
מאת אלירן מלכי | 31.12.2010
 


>>>  העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


גילה שלום. באוגוסט 2000, בנאום הניצחון של בעלך האנס מספר אחת, הוא נשאל מה קרה פתאום שהוא נבחר על פני שמעון פרס שהיה אמור לקחת את כס הנשיא בהליכה. האנס אמר כי "ישנם דברים, שאני לא אומר אפילו לאשתי". גילה היקרה, אני חושב שהמשפט הזה היה אמור להדליק אצלך כמה נורות אדומות בחזות השתקנית שלך. במקום זאת נמרח לך חיוך דבילי שליווה אותך מאז ועד היום.

אם היו שואלים אותך היום איזה חיה היית רוצה להיות, היית בוחרת בבת יענה, שראשה תקוע עמוק מתחת לפני האדמה מרוב בושה. פעם, כשהכל היה ורוד, ורק ריחות לא נעימים אפפו באוויר את בחרת להיות להתאים את עצמך לשלושת הקופים: האחד שמכסה את עיניו, השני שמכסה את פיו והשלישי את אוזניו. גם את, כמו הקופים, רצית לשרת את הפתגם העתיק האומר: "אל תדבר רוע, אל תראה רוע, אל תשמע רוע".

אבל לצערך ולצערנו, הרוע היה שם גילה. והוא לא חסך מאיתנו מאומה, וגם לא מהמתלוננות. המעשים שהוא עשה הם מעבר לכל ביקורת. בזמן שאת חשבת מה ללבוש לטקסים החגיגיים בבית הנשיא, האנס חשב מה להוריד לא' מבית הנשיא. נכון, גילה, לא יכולת לדעת שאת ישנה עם מפלצת בלילה, אבל קשה לי להאמין שלא ראית את הסימנים. את בחרת לשתוק, לעצום עיניים ולסתום אוזניים, כי ממש קיווית שמדובר בחלום בלהות.

בזמן שחשבת מה ללבוש לטקסים שם, האנס חשב מה להוריד לא' מבית הנשיא
תצלום : מתוך ynet

אבל בינינו, גילה, אחרי כל השנים האלו שהיית איתו, ואחרי כל הבגידות, השקרים, ההשפלות ושאר הדברים שהוא העביר אותך, איזה תענוג היה לראות את בית המשפט גוזר את דינו של בעלך לא בעט או בעיפרון אלא בגרזן, כשהוא לא משאיר מקום לספק. 300 העמודים של גזר הדין ממצים סאגה שארכה יותר מדי זמן. אבל מה שהיה יותר יפה מגרזן בית המשפט הייתה להקת התקשורת שכמעט ועשתה לינץ' באנס מספר אחת.

גילה, קשה לי להאמין שאחרי כל מה שהוא העביר אותך לא הרגשת איזו שהיא שמחה קלה כשהתקשורת התנפלה על הנשיא לשעבר מכל עבר. קשה לי להאמין שזה לא גרם לך סוג של נחת כשבדרך פרדוקסלית מוזרה מישהו או משהו מגן על כבודך האבוד. את, שרצית להיות בת יענה.

גילה, עכשיו כשהכל תם ונשלם, גם אם האנס יערער לבית המשפט העליון שבמקרה הטוב יפחית את העונש בכמה שנים, נשאר לך רק דבר אחד לעשות. את יכולה להישאר מאחורי האנס או לצאת לקדמת המסך, ובפעם הראשונה בחייך התקשורתיים לא להיראות כמו תיק יד שסוחבים אותו לכל מקום אלא לפתוח את הפה, להגיד, להגיב. הרי גם את אישה, ומחובתך לצרוח בחוצות העיר - נשים תעמדו על שלכן, גופכן הוא לא הפקר והחוק מקיף את כולנו, אנסים ואנשים כאחד.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
4 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. אלירן יקירי
נועה 31.12.2010
 
 
2. אוהב לקרוא אותך!
יואב 31.12.2010
 
תודה רבה
אלירן 31.12.2010
 
 
3. מסכימה לחלוטין
יוליה 31.12.2010
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©