הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושלם מדי
 
ברונו מארס הוא הכוכב החם ביותר במוסיקת הפופ. רחל טליאז מקווה שייצא משק הקלישאות הנוצץ שלו, וילמד כמה דברים מליידי גאגא כדי שלא ימשיך להיות להקת בנים של בחור אחד
מאת רחל ביו | 01.01.2011
 


>>>  העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


על מסכי
MTV הפציע בחודשים האחרונים בחור כהה, עם עיניים חומות וקטנות, כובע אופנתי, חיוך ממיס וקול ערב לאוזן. תחילה, במינונים נמוכים - בסרטוני וידאו שבהם הוא שיתף פעולה עם אחרים. על כן, הצופים לא ייחסו לו חשיבות, אבל בתעשיית המוסיקה הוא כבר פיתח שם ומוניטין של כותב שירים ומפיק, שפיצח את הנוסחה לכתיבת להיטים. כעת הוא מגיע לקידמת הבימה תחת השם ברונו מארס, והוא הבחור הכי מבוקש בשכונה.

למארס יש כל מה שצריך כדי לנצוץ בתעשיית המוסיקה: יופי, חוש אופנה מגניב, פסנתר, כישרון טבעי וקשרים בחלונות הגבוהים. בתחילת אוקטובר יצא אלבום הבכורה שלו והסינגל הראשון מתוכו Just the way you are כבר כבש את המצעדים. המילים בשירים שלו, יחד עם הפוזה המצודדת יכולים להמיס לבבות. אין מה לומר, מארס מכיר את כל הקלישאות, ויודע להשתמש בהן כשצריך. מעין להקת בנים בבחור אחד.

כישרון, פסנתר וקשרים בחלונות הגבוהים. ברונו מארס
 

אך מה מסתתר מאחורי המעטה המושך ומתחת לכריכה הקלישאתית? קשה לומר, שכן הקריירה שלו נמצאת עדיין בשלביה הראשונים, וטרם נחשפה שערורייה שנקשרה בשמו. במבט ראשון הוא נראה בחור מושלם, כזה שכל אחת תשמח להכיר להוריה, ושמבטו החודר מסוגל להפיל כל אחת ברשתו. בשלב הזה של הקריירה שלו, מארס נראה בעיניי כה מושלם שקשה להאמין שהוא באמת כזה. רוב הסיכויים שהוא לא, ומדובר במסכה, בתדמית שהדביקו לו כדי שרבבות אנשים ברחבי העולם יעריצו אותו, יקנו את הדיסקים והסינגלים שלו ויכניסו לחשבון הבנק שלו ושל אלו העומדים מאחוריו הרבה כסף.

כדי לפרוץ את התדמית הדביקה שלו, ראוי היה שיתלכלך עכשיו עם מסר חתרני או דואט בלוזי איכותי, תמונה פרובוקטיבית או תפקיד עסיסי בסרט - כל דבר שיראה לנו שהוא הרבה יותר מפנים יפות, קול מלודי ושק קלישאות. שכן כאלו יש הרבה וגם תמיד יהיו. הוא יכול לממש את הפוטנציאל הגלום בו, ולבדל את עצמו במשבצת אחרת. עם קצת מאמץ הוא יכול להיות המקבילה הגברית לליידי גאגא, שכמוהו החלה את דרכה ככותבת להיטים.

ליידי גאגא הפכה את עצמה למותג, ולשם מוכר בכל בית. הלבוש החושפני, האמירות הלא קונבנציונליות, והעובדה שהיא לא מתפשרת וכותבת מוסיקת פופ איכותית, ושירים עם מילים פרובוקטיביות הפכו אותה למה שהיא היום. היא יכולה לשמש לו מורת דרך - להראות לו מהם הגבולות הקיימים וכיצד ניתן לפרוץ אותם או לנכס לעצמו את חולשותיה של תרבות הפופ שהוא משתייך אליה. שכן, מארס לא צריך לתת לקהל את מה שהוא רגיל אליו, הוא צריך להפתיע.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
1 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. ברונו מארס מושלם!
אנונימית 25.03.2011
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©