הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם תלך
 
בתור מעריצה מושבעת, חולית בלאו לא מצליחה להבין איך yes ויתרה על התוכנית החדשה של קונאן אובריין. מה הפלא שיש לה חרדות נטישה
מאת חולית בלאו | 01.01.2011
 


>>>  העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


לי ולקונאן אובריין יש סיפור אהבה גדול מהחיים. אני זוכרת את ההתרגשות כשהוא עוד היה בתחילת דרכו, אי שם בתחילת שנות ה-2000. אני עוד הייתי נערה סמוקת לחיים שמחפשת קשר רציני, והוא, עלם חמודות שמתנשא לגובה של כמעט שני מטר, עם בלורית ג'ינג'ית ומסוקסת. היינו יושבים ומדברים כל יום באותה שעה. הוא היה מספר לי בדיחות, ואני הייתי צוחקת בתמימות. מאז הרומן רק הלך והתפתח, והיום בהחלט אפשר להגיד שהוא רציני, מבוסס וכן.

זה ממש לא משנה שסיפור האהבה הזה קיים אך ורק אצלי בראש. גם אם לעולם לא אקבל מאובריין את החיבוק שעליו חלמתי ימים כלילות, לבחורה עדיין מותר לקוות. למרות הכל, אתם בטח חושבים שאני המאושרת שבאדם שסוף סוף תכניתו החדשה של הג'ינג'י עולה לאוויר, במיוחד אחרי שנה שלמה שלא שמעתי ממנו. אז זהו, שלא. מישהו מרושע ואכזרי החליט שמעכשיו, התוכנית נוטשת את מעריציה, מנויי חברת הלוויין, ותשודר רק ב-HOT. ועכשיו בכנות - מה פשעתי שמגיע לי עונש כזה? איך לוקחים ממני את האחד והיחיד שלי?

ביום רגיל לא תמצאו דוברת נלהבת ממני לטובת yes אבל הפעם מנהלי התוכן  ממש לכלכו. לא ייתכן שבמשך עשור שלם הם קידמו במרץ את ה"לייט נייט" של, אובריין גרמו לרבים להתאהב בו, וכעת כשהוא סוף סוף משתחרר מכבליה של NBC, ויוצר תוכנית חדשה שנושאת את שמו, מוותרים עליו כאילו כלום. הם היו אמורים להבין שהקהל מפתח מערכת יחסים אישית עמוקה עם אלו שהם בוחרים להכניס כל יום לביתם דרך המסך, ושקטיעה כזאת של הקשר עלולה להוביל לדיכאון ולחרדת נטישה ברמה קשה ביותר.

איך אדם נטול כריזמה, מיושן ודי עלוב גרם ל-NBC להעדיף אותו על אובריין? ג'יי לנו
 

בתור מי שמחפשת יציבות בחייה, הבלגאן שאליו הפך עולם תכניות האירוח האמריקאיות ממש עושה לי רע, ואת כל האשמה אפשר לתלות באחד, ג'יי לנו. באמת שלא ברור לי איך אדם כה נטול כריזמה, מיושן ודי עלוב גורם ל-NBC  להעדיף אותו על פני אובריין המדהים והאהוב. לא ברור איך זה הגיוני שהרשת קנתה את שתיקתו בתמורה לעשרות מיליונים נכבדים, רק בשביל להחזיר ללנו המעפן את שעת השידור שלו. הרי זה ידוע לכל שאובריין, זוכה שני פרסי "אמי" וששה פרסי "איגוד השחקנים" הוא תרנגולת הזהב האמיתית.

מילא כל האינטריגות התקשורתיות הללו, מילא חוסר הצדק המשווע הזה, אבל בסופו של יום מה שהכי מפריע לי, זה שנותרתי לבד. בלוויין הואילו בטובם גם לקצץ את ג'ימי פאלון, גם לוותר על, אובריין ואפילו לא הגדילו ורכשו את התוכנית של דיוויד לטרמן, שלא משודרת לא בלוויין ולא בכבלים. נותרתי רק עם לנו, שאת תוכניתו אני לא מוכנה לראות ממניעים אידיאולוגים, וכך יצא שאין מי שיבדר אותי לעת לילה. אין מי שיעדכן אותי על הפוליטיקה האמריקאית, אין מי שיחשוף בפניי את נפשם המיוסרת של כוכבי הוליווד, ואין מי שישלח אותי לישון עם חיוך על שפתיי. אז מה לעזאזל אני אמורה לעשות? כנראה שאין  ברירה אלא להתחיל לראות את "אופרה".

_______


כל התכניות הראשונות של "קונאן" ששודרו עד כה בארה"ב ישודרו ברצף בערוץ HOT קומדי סנטרל ביום שבת ה-1 בינואר, החל מ-12:00. לאחר מכן התוכנית תשודר באופן קבוע בשני עד חמישי ב-23:00 בהפרש של יום אחד בלבד מהשידור בארה"ב.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
1 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. הגיע הזמן להתקדם
מי 27.01.2011
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©