הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא אלוהים. אחות
 
אל תגידו לנו להסתכל במראה - אנחנו מסתכלות. אל תרחיקו אותנו מהחברות - גם אתם מקיפים את עצמכם בחברים. אריאלה אביר עונה לאיתי אמסטר
מאת אריאלה אביר | 17.01.2011
 


>>>  העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


יש משהו מעט אבסורדי בגברים שבאים בטענות למין היפה, ושואלים אם הסתכלנו במראה לפני שהאשמנו אותם בפשעים כאלו ואחרים. אותם גברים צריכים לצאת מנקודת הנחה שהנשים תמיד מסתכלות במראה גם כשמדובר במראה אמיתית שתלויה בנינוחות במסדרון או בשירותים, וגם כשמדובר במראה מטפורית. שכן, אנחנו 99.9% מן הזמן, אם לא כל הזמן, מודעות לכל מילה שיוצאת לנו מהפה, ואפילו לכל שערה סוררת שלא נמצאת במקומה המתאים על הקרקפת (כל עוד לא מעורבים בחיינו אלכוהול או ריבים עם החברה הכי טובה).

אותן שלוש עד ארבע חברות טובות שמקיפות אותנו בחיי היומיום נבחרות לרוב בקפידה, ולעיתים רחוקות מאוד עקב חוסר היצע בשוק. ובדיוק כפי שהחברים שלכם מקבלים את הכינוי השגור ביותר בישראל, "אחי", כך גם הן. חברה טובה היא כמו אחות. לא אלוהים, אחות. אנחנו נקשיב לעצות שלה, אבל לאו דווקא נקבל את כל מה שהיא אומרת בלי לחשוב פעמיים. אם בחרנו לסיים קשר עם גבר, זה בוודאי לא בגלל שקיבלנו פקודה להיפרד ממנו. גם אם קשה לכם לפעמים להאמין לאגדה האורבנית הזו, לרובנו יש קצת מנת משכל בקודקוד, ואפילו מעט כישרון לבצע פעולות חשיבה פשוטות בעצמנו.

אתם יכולים לא לאהוב את הקריזות שלנו אבל אל תזלזלו בהן
תצלום : sxc

כשאנחנו לא מאושרות, אנחנו חותכות. בדיוק כמוכם. ואם סטנדרטים גבוהים וביטחון עצמי, שהם בסך הכל שני סממנים שמעידים על העובדה שאנחנו אוהבות את עצמנו בדיוק במינון הנכון, ופשוט רוצות שיהיה לנו טוב מבהילים אתכם, כמו ששעון החול שסופר את 15 דקות התהילה מבהיל את כוכבי הריאליטי, אז אולי פשוט הפיתרון שלכם הוא להישאר בבית עם ה"אחים" שלכם, להמשיך לפרגן זה לזה ולראות אם זה מוביל אתכם למקום כלשהו.

אם תשאלו אותי "למה להיטפל לטפל?", אומר שטפל של אדם אחד הוא עיקרו של אדם אחר. אתם יכולים לא לאהוב את הרגישות שלנו, את הקריזות שלנו או את האובססיה שלנו, אבל אל תזלזלו בהן. הן מה שהופכות אותנו למי שאנחנו, בדיוק כמו שאטימות, חוסר רגישות והכישרון להגיד את הדבר הלא נכון בזמן הלא נכון, הם מה שהופכים אתכם למי שאתם.

לא סתם נאמר שגברים הם ממאדים ונשים מנגה. ואם כבר הגענו להסכמה שאנחנו שונים, שאתם לעולם לא תבינו אותנו לגמרי, וגם לא להיפך, אז למה לא לקבל את זה כעובדה קיימת ולהפסיק לבוא בתלונות? אתם לא אוהבים לגלות שבת הזוג שלכם מנסה לשנות אתכם, אבל לא מודים בכך שזה נעשה באופן דו סטרי. ייתכן שביום שבו כולנו נשים לב לכמות האנרגיה שאנחנו מבזבזים על כעס, תסכול, עצבים ובכי על המין השני, פתאום נשמע מוסיקת רקע וקרדיטים שעולים במהירות לשמיים, ונבין שכולנו לקחנו חלק פעיל, ללא ידיעתנו, באופרת סבון הזויה במיוחד ודרמטית יתר על המידה, בשם "החיים".

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
2 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. אחלה טור
ניצן 21.01.2011
 
 
2. סופר לייק!
maya 21.01.2011
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©