הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רק הנצנצים נצצו
 
ההווי מזכיר מסיבת סיום של כיתה ח', השירים נשמעים כמו קריוקי בבר נידח, והתואר למנצחים סובל מיוקרה שטרם נמצאה. אריאלה אביר צפתה בגמר של "רוקדים עם כוכבים" והיא רוצה זיכוי מ"רשת"
מאת אריאלה אביר | 18.01.2011
 


>>>  העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


האורות דולקים, הקונפטי מוכן לדקת התהילה שלו, הקהל צורח בהתרגשות, ואת המתח באוויר גם הסכין הכי מושחזת של אהרוני לא תצליח לחתוך. כל זה אולי יקרה בעוד חודשיים בגמר "האח הגדול 3", אבל כרגע אכתוב על גמר העונה השישית של "רוקדים עם כוכבים". גילוי נאות - זו הפעם הראשונה שאני צופה בתוכנית הזו, ולא בגלל שזו סוגה נחותה שמקלקלת את המדינה, והיא היא מקור כל הרוע ביקום אלא פשוט כי היא מעולם לא קסמה לי כל כך.
 
קשה להסביר מה הסיבה שהתוכנית פחות נוצצת מחברותיה לריאליטי הרי אם מסתכלים על העובדות היבשות - 12 מפורסמים לבושים במיטב בגדי האירוויזיון רוקדים על גבי מסך הטלוויזיה וגורלם השברירי נתון בידינו - זו נוסחה מנצחת. ובכל זאת, לא דובים ולא יער. או שיותר נכון לומר, לא אסי עזר ולא ארז טל.

משהו בכל ההווי של התוכנית מזכיר קצת מסיבת סיום כיתה ח'. ההנחייה של אבי קושניר והילה נחשון גורמת לזוז בכיסא בחוסר נעימות, והזמרים שמלווים את הריקודים נותנים תחושה של ערב קריוקי בבר בכפר סבא. אם החלטתם לעשות כבוד ליוצר מדהים כמו גידי גוב, למה לא לפנות לו את הבמה והמיקרופון למשהו קצת יותר מכובד מקליפ שהאפקטים הכי מושקעים בו הם אנשים שמחזיקים שלטים עם מילות השיר שלו?

תוכנית באורך שעתיים שבסופה הצופים הזדקנו ב-43 שנים
 

אם צריך לציין משהו לטובה, אלו ללא ספק הריקודים של מתמודדי הגמר. רואים בבירור שעבדו קשה, למרות שגם אם היו נחים במשך כל השבוע ועובדים על הריקוד שלהם רק בזמן הפרסומות במהלך התוכנית, הם היו מגיעים לאותו הספק, ואפילו מצליחים ללמוד נאמבר נוסף, למקרה של גלגל הצלה פתאומי. גם הקליפים שליוו את כניסת המתמודדים, והראו את הדרך הארוכה שכל אחד מהם עבר היו נהדרים. אני מאמינה שמי שצפה בכל העונה, באמת התרגש מאותם קטעים.

בנוסף, הקליפ של כל כוכבי העונה עם גידי גוב היה נפלא. השילוב בין השיר, הכוריאוגרפיה, הזיקוקים והבניין בנתניה קנה אותי, וזה שיא הערב מבחינתי. קצת עצוב, אבל אף אחד לא הבטיח לנו שהחיים יהיו שמחים.
אנשים בדרך כלל מוצאים את עצמם צופים בריאליטי כדי שיוכלו למחרת להצטרף לשיחות הברזייה הקולחות בעבודה. כפי שזה נראה, הבעיה העיקרית של "רוקדים עם כוכבים" היא שכבר אין כל כך הרבה ברזיות בארץ.

הבעיה המשנית היא שלקחו כמה פנינות יופי ושיבצו אותן בין המון כלום, ובאופן לא ברור הצליחו לצאת עם תוכנית באורך שעתיים, שבסופה הצופים הזדקנו בערך ב-43 שנים ושלומי (הטחול) קוריאט זכה בתואר שיוקרתו טרם נמצאה, עימכם הסליחה.
המסקנה היחידה שהצלחתי להוציא מהערב העגום הזה היא שרון שחר הוא הבחור של חיי, אבל למסקנה הזו כבר הגעתי ב-2003, כשהוא שיחק ב"משחק החיים". מה שאומר שביזבזתי שעתיים מחיי על משהו שהוא לא ערוץ 20. מעניין אם אצליח לקבל זיכוי מ"רשת".

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©