הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם כבר לבד
 
לא כיף להתחבק בלילה רק עם הפוך. נהר אמינוב מספקת לרווקות טיפים איך לעבור את החורף בשלום
מאת נהר אמינוב | 01.02.2011
 


>>>  העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


אני לא יודעת כמה אפשר לקרוא ל-22 המעלות של ינואר חורף. למרות זאת, קר מן הרגיל והאווירה חורפית. אפילו לתל אביבית כמוני, שיותר חורפית מז'קט עור על גופייה היא לא תהיה, יש צביטה קטנה בלב מזה שהדבר היחיד שמחמם אותי בלילה היא שמיכת הפוך שיש לי מילדות. כמו חיות הבר, אנחנו צריכות ללמוד להגיע לחורף מוכנות -  לצוד ולאגור בתקופת הקיץ, כשחם ויש ראות טובה, כדי שבעת הצורך יהיה לנו עם מי להתחמם. אם אין לך, תדעי שאת לא לבד, ושיש דרכים להתגבר ואפילו מעבר לכך לצאת מחוזקת.

קודם כל, צריך לצאת למסע קניות. קני לעצמך חליפת טרנינג יפה, משהו שתוכלי ללבוש בבית ולהרגיש סקסית. כמובן שמה שישלים את ההופעה אלה הן נעליים. במקרה הזה - נעלי בית מנופחות, עדיף וורודות, כדי שיהיה לך משהו שתוכלי להתגעגע אליו ולחזור אליו הביתה, אפילו אם זה רק אל מקום ששמים בו את הרגליים. הציבי לעצמך מטרה: דיאטה.

אומרים שבחורף משמינים ובקיץ מרזים, תקדימי תרופה למכה. את הולכת להגיע לעונה החמה רזה, ובשביל זה צריך להתחיל עכשיו. את המידות הרצויות אפשר להשיג בעזרת תפריט מתוחכם לחורף: מרק במקום פסטה, סלט במקום טוסט ופופקורן במקום במבה. בנוסף, כדאי לעשות כושר וככה גם לשרוף קלוריות, וגם להתחמם תוך חיסכון של כמה שקלים מחשבון החשמל המופקע בסוף החודש.

גם לשרוף קלוריות וגם לחסוך כמה שקלים מחשבון החשמל
תצלום : sxc

קיבעי לעצמך דייט נייט, יום קבוע בשבוע בו את הולכת עם שתי החברות הכי טובות לסרט או למסעדה או לבר או לאיזו הופעה טובה. ברגע שיש לך יום קבוע בשבוע אותו צריך לתכנן מראש, זה נותן לך גם עיסוק וגם ציפייה, וזו גם הזדמנות מצויינת לחזק את הקשר עם המשפחה. תופתעי לגלות כמה יכולות היציאות עם אחותך או אחיך הגדול להשתנות מגיל ההתבגרות, וכמה כיף להקשיב למה שיש לאחותך הקטנה להגיד, ללכת עם אמא לסרט ולדבר עם אבא על הלימודים.

אפשר גם להכניס דייר חדש הביתה. גור חתולים, למשל, תמיד עושה את העבודה. תוציאי מהראש את התמונה של הזקנה מרובת החתולים ואלבומי התמונות - חתול הוא חמוד, פרוותי, ומעל הכול, מישהו שצריך אותך ומתכרבל איתך בלילה. אפשר לאבזר אותו עם פעמון חמוד, והנה יש לך אובייקט חדש לתמונת הפייסבוק הבאה שלך. חוץ מזה, לקיחת חתול רחוב מצער בעלי חיים או מהרחוב זו לא רק מצווה אלא גם סיפוק עצום. ומי יודע, אולי דווקא אחרי שתחדשי את המלתחה הביתית, תצאי עם חברות ותשני כפיות עם חתול, יופיע ביום גשום אחד בחור עם מטריה, שיציע לך ללכת איתו כדי שלא תירטבי.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©