הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקול מהיציע
 
אוהדי הפועל תל אביב בכדורגל מאסו בסכסוך בין המנהלים. הם מקווים שייפתר במהירות לטובת הקבוצה והזכייה בתואר האליפות
מאת עילם מילוא | 03.03.2011
 


>>>  העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


אם תשאלו את אוהדי הפועל תל אביב בכדורגל מי היריבה הבכירה שמתמודדת עם הקבוצה על תואר האליפות העונה, נראה שהרוב הגדול יטען שחברי הנהלת הקבוצה. במילים אחרות, הקרע בין מוני הראל לאלי טביב חייב להגיע לסיומו עוד העונה, ולא, גם הקיזוז לא יעזור.

או
הדי הקבוצה כואבים את המצב יותר מכל אחד אחר. חוסר הידיעה פשוט אוכל אותם מבפנים, ולא אחת נשמעו במשחקים קריאות נגד ההנהלה ודרישה לסיום הסאגה. הלך הרוח ביציע הוא שהראל פועל מהלב ואילו טביב פועל ממניעים אינטרסנטיים. ככה זה כשהראשון אוהד את הקבוצה מגיל צעיר, והשני הוא איש עסקים.

מצד אחד, הראל וטביב לא נתנו לקרע ביניהם להשליך על הניהול המקצועי של הקבוצה. החיבור והתיאום של השחקנים מהווה יתרון משמעותי על יתר היריבות. מתבצעת החתמה של שחקן כשרוני כמו אלרואי כהן בסכום כסף רב. והפועל תל אביב נמצאת בעיצומו של מאבק האליפות. 

ככה זה כשהאחד אוהד את הקבוצה מגיל צעיר והשני הוא איש עסקים. טביב והראל
 

מצד שני, אף אחד מהשחקנים או מאנשי הצוות המקצועי לא יודע מה יהיה עתידו בעונה הבאה. הנתק המתמשך בין שני הצדדים מגיע לשיאים שלא נראו בכדורגל הישראלי. כמו זה שהיה בהחתמה של כהן שנעשתה בחובבנות, בין נציגיהם של הראל וטביב - משה הראל, אח של מוני לבין דורון אוסידון (אפילו לא בין הבעלים בעצמם). זהו שיא שלילי ועלוב.

הפצצה המתקתקת התחילה לפעול מתחילת העונה וכעת, באמצע הסיבוב השני של עונת 2010/11, היא קרובה לפיצוץ. כל עוד הראל וטביב מנהלים את המערכת - בין אם באמצעות נציגיהם ובין אם בעצמם - נראה שלמרות צבירת הנקודות, הסיכוי שהפועל תזכה בתואר האליפות פוחת באופן משמעותי. הרי מתישהו זה חייב לחלחל למערכת המקצועית.

כדי לשמור על המצב הקיים, חייבות להתקבל החלטות מקצועיות לגבי העונות הבאות. הראשונה: האם להמשיך את החוזה של מאמן הקבוצה, אלי גוטמן?  אם כן, על השניים להחתים אותו במהירות האפשרית. אם לא, אז שיודיעו על כך ויתנו ליוסי אבוקסיס את התפקיד. הנוהל צריך להתקיים גם עם שחקני הקבוצה. הסרט הרע שרץ במוחו של כל אוהד הוא עזיבה המונית של שחקנים, סרט שדובר עליו בשנה וחצי האחרונות וייתכן שיגיע לאקרנים בסוף העונה. 

הראל וטביב, נמאסתם! הגיע הזמן שתגיעו להסכם ביניכם בכל מה שקשור להפועל - מי ינהל בפועל את הקבוצה? מה יהיו אחוזי הניהול של כל אחד? ואיך תעשו זאת? זו לא בקשה מוגזמת ואין טעם למשוך את החבל. שם רע לניהול הקבוצה כבר הוצאתם, אבל החלטה משותפת לתיקון הרושם יכולה להביא לקבוצה תואר אליפות שירכך את יחס האוהדים אליכם.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©