הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עד החתונה הם יעברו
 
הילה ריינשטיין ממפה עבור הרווקות המצויות את הגברים הטיפוסיים שאי אפשר איתם, אבל גם אי אפשר בלעדיהם
מאת הילה ריינשטיין | 10.06.2011
 


>>>  העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


אחרי שנים בהן הייתי לבד -
זו שכולם רוצים שתתמסד, זו שחושבים שהיא יוצאת להרבה דייטים, שרוצה מאוד אבל איכשהו משהו בדרך מתפקשש, מצאתי בחור אחד, שלצלו כולם מחווירים, בזמן שבכלל לא טרחתי לחפש. בתור מי שכבר ראתה אי אלו גברים סוררים, ששברה לבבות ושליבה שלה נשבר יותר פעמים ממה שהייתה רוצה להודות - החלטתי לשרטט כאן קווים לדמותם של הגברים שכולנו מכירות ואולי רוצות לשכוח.

הבחור שנדלק מהר - זה שגורם לך לפיק ברכיים בשנייה הראשונה שאת רואה אותו. הוא לא רק נראה טוב אלא יודע גם מה להגיד ואיך. הבטן מתהפכת רק מהמחשבה עליו, ואת חייבת לראות אותו בכל יום, כל היום. הוא מחמיא בדיוק כמו שאת אוהבת, אפשר לדבר איתו בטלפון במשך שעות, והוא יודע בדיוק מתי להתקשר. אבל כמו שזה התחיל - ככה זה נגמר. ככול שהתחלת איתו יותר מהר, כך תגמרי איתו מהר עוד יותר.

הצ'ארמר - אותו אחד שאולי לא היית מסתכלת עליו במבט ראשון, אבל האישיות שלו כל כך ממגנטת שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים. הוא המסמר של כל אירוע, ואין איתו שום רגע דל. הוא התחיל איתך במסיבה, אבל הבעיה היחידה היא שאת לא יודעת עם כמה בנות הוא התחיל לפניך. את שמחה בלב שהוא שלך, אבל כל החברות שלך מחייכות לעצמן, כי הן יודעות שאיתן הוא התחיל קודם.

הוא מקסים אותך ועושה לך את זה, אבל משהו שם לא נכון
 

הידיד - הוא באמת נחמד, כיף להיות איתו ולכל אחת יש אחד כזה בטווח. הוא תמיד באזור כשצריך, אפשר לקרוא לו כשהמחשב מתקלקל או כשצריך עזרה דחופה בתחום שרק הוא מבין בו. את מייעצת לו כשהוא מבקש, והוא נותן בשמחה את זווית הראייה הגברית בכל קושייה רומנטית שאת מעלה בפניו. ברוב המקרים הוא רוצה יותר, אבל את רוצה אותו בדיוק כפי שהוא - הידיד הטוב ששורד לצידך לאורך השנים.

הבחור שיכול היה להיות או בשמו השני, האקס המיתולוגי - אותו אחד שאולי אהב אותך, אבל התקשה לקבל אותך, ונשאר תמיד בחזקת כמעט. את חושבת עליו בכל פעם שאת מכירה בחור חדש, ומשווה אליו כל מועמד למערכת יחסים. הלב שלך מחסיר פעימה כשהוא משנה את הסטטוס הרומנטי בפייסבוק, ולכן לא תוכלי להישאר ידידה שלו לאורך זמן. אז אולי המשיכה ביניכם כבר לא אותו הדבר, אבל הלב נוטה לזכור רק את הטוב.

הבחור הרע (אצלי במקרה הוא גם האקס המיתולוגי) - הוא מקסים אותך ועושה לך את זה, אבל משהו שם לא נכון. הוא כן שולח מסרונים ומתקשר, אבל לא תמיד מחמיא. הוא משדר סקס אפיל של אוהב-את-מה-שאני-רואה-אצלך אבל גם של לא-בטוח-שאהיה-פה-מחר. ההרגשה הכללית איתו היא כמו ללכת קדימה צעד אחד, ובאותה נשימה ללכת שני צעדים אחורה. יש שיר עתיק של הבקסטריט בויז שאומר: If you want to be a good girl , get yourself a bad boy, וזה כבר אומר הכל.

בחור הביניים או בשמו המקצועי הריבאונד - גם בחיים הוא מגיע מיד אחרי האקס המיתולוגי. כיף איתו, ואתם יכולים לבלות במשך שעות, ימים וחודשים עד שאחד מכם יוזם את שיחת "יחסינו לאן". באותו רגע את מבינה שלא בטוח שיש לאן. כשזה נגמר, את נשברת, והלב שלך מעכל לראשונה את מה שלא עיכלת מהפרידה הגדולה והקודמת - האקס הפך באופן רשמי למיתולוגי.

מעין דבק חד פעמי שמסירים - מהר וכואב, אבל הכרחי
תצלום : Flicker, Wasfi Akab

עורך הדין או הרופא - לבחור החלקלק שיודע לחזר אחרייך יש את כל נתוני הפתיחה הנכונים: הוא מרוויח משכורת יפה, יש לו מכונית שווה והשכלה גבוהה. את אוהבת את החברים שלו כי הם גורמים לך להרגיש בורגנית מצליחה ואינטליגנטית, וכל אימא יהודייה הייתה רוצה שהבת שלה תביא אותו הביתה. אחד מסוגו עוד לא יצא לי להכיר.

התל אביבי - הוא כרגע גר בתל אביב לבד או עם שותפים, ובמקור הוא בכלל מאיזה חור נידח. גורם לך להרגיש מיוחדת, ויש בו משהו שונה מכל השאר. התל אביבי קורא ספרים מגניבים, יש לו גאדג'טים נחשקים ואלף חברים בפייסבוק שמגיבים לו על כל סטטוס חדש. הוא הולך לים בקביעות, יוצא למסיבות שוות ומשתכר בכל ערב שישי. אבל דווקא בגלל שתל אביבי זה אופי, לא בטוח שכדאי להכיר אותו מקרוב.

הנדבק - מדובר בזן מסוכן, שמתאהב וסוגד לך מהרגע הראשון בו הוא רואה אותך. כשמו כן הוא - הנדבק מתקשר כמה פעמים ביום, ובאותו רגע שבו את רוצה לשם שינוי להתקשר אליו את מגלה שהוא כבר השיג אותך. הוא רוצה לדעת עליך יותר, אבל משמיע זעקת מצוקה כששומע שדיברת עם ידיד. גם אם כיף איתו, את מרגישה שאין לך אוויר מרוב הקנאה שלו, וכבר נמאס לך לריב על העצמאות שלך. הנדבק הוא מעין דבק חד פעמי שמסירים כמו רצועת שעווה - מהר וכואב, אבל הכרחי.

האחד - הוא מושג שהחדירו בנו במשך שנים, עוד כשהיינו ילדות. לסינדרלה היה נסיך שהושיע אותה, ומאז רובנו מייחלות לו. האחד הוא המודל של כולנו, שכובל אותנו אל פנטזיה. בגללו אנחנו פוסלות הרבה בחורים טובים, רק כי הם לא מתאימים לסכמה שבנינו. האחד הוא מיתוס שברגע שנשתחרר ממנו נמצא אחד אחר. אולי הוא לא יהיה אותו נסיך, אבל זה לא באמת משנה, כי האחד הוא חלום שהוטמע בנו, בעוד חיי האהבה שלנו מתקיימים בעולם הממשי. ברגע שנהרוג את המושג הזה, נמצא את עצמנו בשלות לקבל אחר שלא תואם את מה שביקשנו, אבל טוב יותר ממה שציפינו.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
3 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. ממצה ואמיתי
קרן חלבי 15.06.2011
 
אמן
הילה ריינשטיין 21.06.2011
 
 
2. כל הכבוד ילדה
אביב חגי 28.06.2011
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©