הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
זמן שרוף בכיף
 
עם מתמודדים אמיצים, תחמנים וטיפשים, "המירוץ למיליון" מסתמנת כתוכנית שהיה שווה לחכות שנתיים לעונה השנייה. לאריאלה אביר אין ספק : יהיה מצחיק
מאת אריאלה אביר | 26.10.2011
 


>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


כולנו מבטיחים לעצמנו שאחרי החגים נסתום קצת את הפה ונחזור לכושר. אצל רובנו, זוהי אחת מיני הבטחות רבות שעוד נפר במהלך השנה. והנה, לאחר אינספור קדימונים, הגיעה הישועה שתשקיט לפחות חלק מיסורי המצפון. כי אם אנחנו כבר יושבים מול הטלוויזיה, עדיף שנצפה במישהו אחר שורף קלוריות, ואין ספק שהעונה החדשה של "המירוץ למיליון" תשרוף הרבה קלוריות למשתתפיה. אנחנו נסתפק בשריפת הזמן הפנוי.

שנתיים חלפו מאז שודרה העונה הראשונה. בזמן הזה "רשת" הספיקה להכריז כי צפויות שתי עונות נוספות לריאליטי המצליח, לחזור בה מההחלטה בגלל עלויות ההפקה הגבוהות, ולהבין שבשביל רייטינג גבוה צריך לשלם בזיעה ובעיקר בהרבה כסף. ואכן ההשקעה הומרה ל-26% רייטינג לפרק הבכורה. כנראה שאני לא היחידה שנהנית לצפות בזרים מוחלטים מבצעים משימות הזויות, ולפנטז על כל יעד נחשק אליו הם מגיעים.

הרי אין כמו לגלות שוב עד כמה רחוק ילכו אנשים כדי לזכות במיליון שקלים. קפיצות בנג'י, אכילת יצורים מדכאי תיאבון, ותקשורת מזעזעת עם תושבי המקום, אלו רק חלק מהדברים שצפויים לאמיצים שיצאו למסע הזה. בסוף כל קטע מסלול, ימתין להם שינוי מרענן בשם רון שחר שהחליף את רז מאירמן כמנחה, בתקווה שהוא יוכל להוציא את השבלוניות מהתפקיד, ולהיות מעט יותר חם, קצת יותר משעשע והרבה יותר אותנטי.

כולי תקווה שהם יעזבו את המירוץ לפני שלב אכילת יצורים מדכאי תיאבון
 

באשר למתמודדים, נראה כי הם דרגה אחת מעל למתמודדי העונה הראשונה. תחמנים יותר, מצחיקים יותר וחלקם גם טיפשים יותר. הזוג הצעיר, טום ואדל, צפויים להנפיק רגעי צחוק רבים בארבעת החודשים הקרובים. או כמו שטום הגדיר זאת: "היא אוהבת אותי, אני אוהב את עצמי. אנחנו מסתדרים מצוין". עוד זוג שבוודאי יספק רגעים משעשעים, הוא צמד החברים מוטי ועידן, שבתחמנות מהוקצעת השיגו מטום את פיתרון המשימה וחסכו זמן מיותר.

בין הזוגות אפשר למצוא את פיראס ושירה, ערבי מוסלמי וחברתו היהודייה, שכנגד כל הציפיות היא כנראה  האדם הכי גזען וסטריאוטיפי שתראו כיום על המסך. אך בין כל התחמנות והגזענות, אפשר למצוא  כמה אנשים שעוד זוכרים את דרך הארץ עליה גדלו, דבר שכנראה יגרום לנפילתם מהמשחק בשלב מוקדם. כך ניתן היה לראות בפרק את  האחים אורן ואלון מגלים לחברות אוסי וכרמית את פיתרון המשימה. לבסוף התברר כי עשו זאת מטעם אסטרטגי בלבד, אבל זה לא הפריע לבנות להושיט יד לאחים במשימה שלאחר מכן.

כולי תקווה שהזוג הדתי, עקיבא וענהאל, יעזבו את המירוץ לפני שלב אכילת השרצים, ויחסכו ממנו את כל הייסורים הנלווים אליו, בעיקר לאחר שהכריזו כי לא יעשו שום דבר הנוגד את ההלכה. עוד הכרזה שנאמרה במהלך התוכנית, הגיעה מבחורה בשם פופי, שציינה כי היא רוצה להוכיח לכולם שהיא לא רק בלונדינית. אחרי מבט קצר בשורשים שלה, צר לי לבשר לה שבלונדינית היא לא. הזוג האחרון ששווה התייחסות הוא אלונה וגדי, חברים שמנגנים יחד בלהקה. היא מאוהבת בו  מעל הראש, הוא נשוי פלוס שלוש. במשך 90 דקות לערך, זזתי באי נוחות בכיסא בכל פעם שהזוג הזה הופיע על המסך.

לא ברור למה אישה שנראית די נבונה, משפילה את עצמה מול כל המדינה על ידי פלירטוט מאסיבי עד לרמה של ריור על גבר נשוי. זה לא מכבד אותה, ועוד פחות מכבד את אשתו. והוא יושב לו על הספה כמו שייח סעודי, מנסה לחשוב איפה לאכסן את עודף האגו שמצטבר אצלו.
גדי עמד מול רון שחר עם דמעות בעיניים כשנודע לו כי הם המודחים הראשונים מהמירוץ. הוא כנראה לא הבין שאם הם היו ממשיכים בתוכנית ואף זוכים בפרס הגדול, כל הכסף היה מגיע לידיו של עורך דין גירושין טוב. והנה יצאו להם אל אוויר העולם פליטי ריאליטי חדשים. 15 דקות התהילה שלהם מתחילות עכשיו. היכון, צאו.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
2 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. תיקון
יעל 27.10.2011
 
 
2. יוחזרו אלונה וגדי
רינת 27.10.2011
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©