הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לכסח להם את הצורה
 
מיטל פרדו תעשה הכול כדי לזכות בזמן איכות עם החבר, גם אם זה אומר להתחבר לתחביבים גבריים במיוחד, ואפילו ללמוד ליהנות מהם (כאילו, כאילו)
מאת מיטל פרדו | 31.01.2012
 >>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

"מאמי אתה רוצה ללכת השבוע לסרט או סתם לסיבוב בקניון
?" שאלתי את עומר בתחילת השבוע כמו תמיד, כדי לנסות לראות אולי הכדורגל הוזז ליום אחר או שיתמזל מזלי ומשחק הסוני פלייסטיישן עם החברים ביום חמישי בוטל. אבל לא, המזל לא הגיע גם הפעם.בשני יש את המשחק של מכבי, בשלישי הבנים משחקים כדורגל, יום רביעי פנוי, חמישי הוא היום הקבוע עם החבר'ה, בשישי בבוקר שוב יש כדורגל, וכמובן שבשבת יושבים על שיעורי בית ביחד.

אז עם כל העבודה, הלימודים, החברים והלו"ז השבועי של החבר מגיעה הדילמה השבועית, באיזה יום יהיה לי קצת זמן איכות איתו, ומתי נספיק להיות ביחד בין כל העיסוקים האלו? שאלתי את עצמי את אותה השאלה, והגעתי למסקנה שצריך להתחיל לאהוב את הדברים שהוא אוהב. אז שנו גישה, אל תתנגדו לעיסוקים שנחשבים לגבריים. ממילא עליכן להתחבר רק אל שני תחביבים עיקריים: כדורגל וסוני פלייסטיישן.

הוא לא באמת שם לב אלייך, אל תטרחי. תצלום מתוך : לוקץ' - אל תאשימי את הפרו
תצלום לובי: Flickr, Diego K


כדורגל
הדבר הראשון שעליכן לעשות הוא לבדוק איזו קבוצה אהובה עליו ולשנן פרטים קטנים אודותיה כמו מי המאמן, מיהם השחקנים הטובים והפחות טובים, מתי מתקיימים משחקים, ובאיזה מיקום היא נמצאת בליגה. לאחר מכן עליכן להכניס את המידע לשיחות ביניכם כדי להראות התעניינות בקבוצה. זה כבר ייתן לחבר תחושה טובה שתראה לו שאתן מתעניינות גם בתחביבים שלו, ולא יורדות עליו ואומרות משפטים כמו: "אני לא מבינה איך אתה רואה שחקנים שרצים אחרי כדור".

בשלב הבא הראו לו שאתן צופות במשחקים בבית, והפגינו קצת ידע על השערים: מי הבקיע ראשון, מי החטיא וכדומה. בשלב מתקדם יותר הציעו לו לצפות ביחד במשחק, ותוך כדי הצפייה שאלו אותו שאלות המביעות עניין כמו: מה זה פנדל, למה עכשיו היה אופסייד ולמה לעזאזל יש קרן כל שתי שניות. אולי עכשיו הכול נשמע כמו סינית, אבל אני מבטיחה שבעוד כמה שבועות מהיום אתן תהפוכנה למומחיות בכדורגל עם תחביב חדש, והכי חשוב - עם זמן נוסף עם החבר.

סוני פלייסטיישן אם מפשטים את העניין, אז אפשר לכתוב שגברים אוהבים נשים, כדורגל ולשחק בסוני פלייסטיישן. אם יש דבר שלא הבנתי עד היום הוא החיבה של גברים למשחק הסוני. הייתי חייבת לבדוק אם המשחק הזה אכן כיפי עד כדי כך כמו שהם טוענים. גיליתי שאין כל כך הרבה מידע אותו ניתן לאסוף על הסוני. אין בו פנדלים, עבירות וחוקים שיש להבין, מלבד הג'ויסטיק המעיק שמורכב מכפתורים מעצבנים. מה שאתן צריכות לעשות הוא פשוט. בזמן שהחבר משחק בסוני, דרשו ממנו שיסביר את המשחק כדי שתוכלנה ללמוד אותו בעצמכן. בתחילה תיתקלו בהתנגדות קלה, כי אולי החבר יחשוב שאתן סתם רוצות להפריע. אבל עליכן לאתגר אותו ולדבוק במטרתכן - ללמוד את רזי המשחק כדי שתוכלו לכסח אותו ולגרום לו להפסיד פעם אחר פעם. ועכשיו בנות, ל-ע-בו-דה.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
5 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. בנות גידלתי ורוממתי!
קארין 10.02.2012
 
את צודקת
מיטל 15.02.2012
 
 
2. פרדו את מלכה!!
מיטל 15.02.2012
 
 
3. מיטלללללל
נויה 15.02.2012
 
 
4. יופי של אישה
חמדה 13.03.2012
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©