הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היינו בהפסקה
 
שחקני סדרות ותיקות שחזרו בערב איחוד מרגש, הביאו את מתן יציב לכמיהה לשובה של האהובה עליו מכולן - "חברים"
מאת מתן יציב | 03.05.2012
 


>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


חגיגות 25 שנים להיווסדה של רשת FOX הביאו לאיחוד מרגש של שחקני הסדרות המצליחות "מופע שנות ה-70" ו"נשואים פלוס". שתי סדרות ענקיות ללא ספק, שרבים מאיתנו, ילידי סוף שנות השמונים ותחילת שנות התשעים, גדלנו עליהן ואהבנו אותן. זה גרם לי להיזכר בסדרה הקומית הטובה ביותר של תקופתנו - "חברים" ולקוות שיום אחד נזכה גם לאיחוד של שחקניה.

נעים מאוד. שמי מתן, ואני מכור ל"חברים". אני חושב שזה התחיל איפשהו בשנות העשרה שלי, כשהסדרה שודרה בערוץ 3 בכבלים. לעולם לא אשכח את הפרק הראשון שראיתי, שהיה הראשון בעונה הרביעית, ממנו יצא המשפט שאולי הכי מזוהה עם הסדרה: "היינו בהפסקה!". כל כך התלהבתי, עד שחיכיתי לשידור החוזר כדי להקליט אותו על קלטת וידאו. כן, זה היה מזמן.

משם המצב רק התדרדר. את העונה השביעית שידרו בארץ במקביל לשידור בארצות הברית. כמובן שבשבילה כבר קניתי חבילה של קלטות וידאו ריקות. כך היה גם עם השמינית. ואז הגיעה הבשורה שאף ערוץ לא קנה את העונה התשיעית. אבל גם זה לא עצר אותי, שכן בשביל מצבים כאלה יש את רשת האינטרנט. לא הסתפקתי רק בעונה הזו אלא הורדתי את כל השאר ישירות אל המחשב.

הסדרה השפיעה על נושא החברות ברחבי העולם. שווימר, אניסטון, קודרו וקוקס
תצלומים: יח"צ yes


בתחילת 2004 יצאה ההודעה הגורלית כי העונה העשירית תהיה האחרונה. הסוף, צפוי ככל שיהיה, היה מרגש. רוס ורייצ'ל שוב ביחד, צ'נדלר ומוניקה הורים, פיבי נשואה וג'ואי, אותו ג'ואי. מאז עברו שמונה שנים מלאות בשידורים חוזרים בטלוויזיה ובצפייה מחודשת בכל העונות, הודות למארז ה-DVD המהודר שרכשתי במיטב כספי.
אני חושב ש"חברים" השפיעה על החיים של כל אחד ואחת מצופיה ברחבי העולם, בראש ובראשונה ביחס למושג חברות. במשך עשר עונות נתקלו ששת החברים במצבים נעימים יותר ופחות, אך בסופו של דבר תמיד מצאו את הדרך להיות שם זה בשביל זה. אני בטוח שזו הייתה מטרתם העיקרית של יוצריה.

קשה שלא לדמיין איך ייראה איחוד מרגש של ששת החברים. רייצ'ל ורוס יהיו נשואים, ולאמה בתם יהיו שני אחים קטנים. היא תהיה בת עשר ובדיוק תיפרד מהחבר הראשון שלה בגלל שהוא יבגוד בה בטענה שזה קרה כשהם היו בהפסקה. התאומים של מוניקה וצ'נדלר יגדלו, הבת תהיה דומה לאביה, ותספר בדיחות כל הזמן, ודווקא הבן ינקה בכל הזדמנות כמו אימו. ג'ואי יגיע עם החברה החדשה שלו, דוגמנית בת 21, ולפיבי ומייק יהיו שני ילדים משלהם. דמיינו לעצמכם את ארוחת הערב הזו.

מדובר בקומדיית המצבים הטובה והאיכותית ביותר של תקופתנו. אין לי ספק שגם בעתיד ימשיכו לשדר אותה בשידורים החוזרים סביב לשעון. אם חברת FOX הצליחה להחזיר את כוכבי "מופע שנות ה-70" ו"נשואים פלוס" לערב איחוד מרגש, אז אני פונה בפנייה נרגשת לאחים וורנר, בשם מיליונים ברחבי העולם, תנו לנו ערב איחוד של ששת החברים, הזדמנות נוספת ליהנות מהדמויות המיוחדות שיצרתם לפני שני עשורים. כאילו שרק היינו בהפסקה.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©