הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בסנדלי שורש?
 
יוליה ברודסקי מזועזעת מהלבוש שראתה באולמות האירועים, וקוראת לנשות ישראל וגברבריהן להשקיע, גם אם הרס"ר לא מאיים בכניסה
מאת יוליה גזית | 30.05.2012
 


>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק


הדבר הראשון שעלה בראשי כשהוזמנתי לאירוע מטעם העבודה של חבר, היה השאלה המתבקשת: מה אלבש? החבר מיד הרגיע ואמר שאבוא לבושה יפה אבל שלא אגזים. "לא כמו שבאים לחתונה", אלו היו המילים המדויקות של המסכן, שלא ידע שהוא עומד לשמוע את מניפסט האופנה שלי. האופן בו מגיעים ישראלים לחתונה (וסילחו לי מראש על ההכללה) לא צריך להיות מדד. אף פעם. אני מודה שהתמתנתי עם השנים, הבנתי שבחום הישראלי זה סוג של עונש להגיע בחליפת שלושה חלקים, אבל מכאן ועד מה שנראה באולמות ובגני האירועים - הדרך ארוכה לאין שיעור.

בעיניי, להגיע לבושים לחתונה כמו לעבודה זה כמו לתת צ'ק של 200 ש"ח. תראו השקעה, אפילו מינורית. לא, זה לא מקובל להגיע בג'ינס וטי-שרט. לא, זה לא לגיטימי לנעול סנדלי שורש. ולא, דגמ"ח הוא לא מכנס שראוי להיראות איתו באירוע. תפגינו כבוד לעצמכם וגם לחתן ולכלה. תראו להם שחשבתם עליהם, שתכננתם מראש מה ללבוש כשאתם באים לחגוג איתם את היום המאושר בחייהם. אולי הם לא ישימו לב לכך באותו הערב, בגלל ההתרגשות הרבה, אבל זה בהחלט ייזקף לזכותכם כשיעברו שוב ושוב על האלבום.

להגיע ככה זה כמו לתת צ'ק של 200 ש"ח
תצלום : שלי שלו. תצלום לובי : sxc


אולי נראה לכם שאני מגזימה, אבל המראות שנתקלתי בהם השאירו אותי פעורת פה. גברים יקרים, חולצה מכופתרת לא הרגה אף אחד, ובבקשה תפסיקו להגיע לחתונות בנעלי ספורט או גרוע מכך, בנעליים פתוחות. השתדלו לבוא מגולחים, רחוצים ומסופרים, אפילו שאין רס"ר משמעת בכניסה לאולם. הנשים, לצערי, לא מצילות את המצב. אל תבינו אותי לא נכון, אני לא טוענת שצריך להפוך את עורכן ולהיות מה שאתן לא.

אין טעם ללבוש נעלי סטילטו כשמעולם לא נעלתן נעלי עקב מעל שני סנטימטרים
, אבל למה לא להתייפייף קצת? נסו לשדרג את המראה היומיומי: ליבשו שמלה יפה, קצת איפור ותכשיטים תואמים. לצערי, הגענו למצב שכשמישהי משקיעה בשמלת נשף, מסתכלים עליה כאילו היא לא בסדר. כבר שמעתי בעבר את המשפט הנורא: "היא מנסה למשוך את תשומת הלב מהכלה".
אל תדאגו לכלה, אף אחד לא יתבלבל ולא ישכח אותה. רק חשוב לזכור את כלל הברזל - אם את מעל גיל 14 אסור לך ללבוש שמלה לבנה לחתונה. כל יתר השמלות, שלא נרכשו בטיול האחרון בהודו, לגיטימיות.

למי שלא רגיל
, ההתגנדרות תיראה בהתחלה פלצנית משהו, אבל אתם תראו שבהמשך תתחילו ליהנות מזה. אגב, יוקרתי לא חייב להיות יקר. צריך פשוט לעשות שינוי מחשבתי, ולדרג את המקומות שאנו נמצאים בהם, ולפי זה להתאים את מלבושנו מהפשוט ביותר עד למהודר ביותר: מיטה, בית, עבודה, יציאה בערב, אירוע מטעם העבודה/ ברית/ בר מצווה, חתונה ואוסקר. עד שלא תגיעו לאחרון, חתונה זה האירוע הכי זוהר שייצא לכם לבלות בו, אז תתחילו להתלבש בהתאם.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
2 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. הרעיון הוא לא לשמח את החתן והכלה?
השותף 30.05.2012
 
 
2. לא רק בחתונות
א.ק. 01.06.2012
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©