הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מבט אחד מהיר
 
אורטל ניצחון החליטה לא לסלוח לאחותה ולא ללוות אותה לחופה. אז היא החליטה
מאת אורטל ניצחון | 31.10.2012
 

 

>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

 

אני יודעת לכעוס על אנשים שהכאיבו לי ובמיוחד על אלה שעשו זאת בלי להביט לאחור. אף פעם אני לא יודעת באמת מה עובר במוחו או ליבו של אדם. אני יכולה לנחש לפי שפת הגוף שלו, אבל הפעם טעיתי.

 

במשך זמן רב שמרתי טינה, לא סלחתי, ולא ניסיתי להבין את הצד השני כי מבחינתי אני תמיד צודקת. אנשים מאבדים אותי ולא אני אותם. אני אתן את כולי לאדם שיוכיח לי שהוא ראוי לכך ומי שמנצל זאת לרעה מאבד עולם ומלואו. אחותי עשתה את מה שעשתה לפני שנים, ומעולם לא סלחתי לה, למרות שבדיעבד התברר שזה היה בעצם לטובתי. גם אם אז היא לא ידעה זאת.

 

היא התחתנה לאחרונה וכמעט שלא הגעתי לחתונה. לא חשבתי שהיא ראויה לכך שאעמוד לצידה ואכבד אותה ואת בעלה. אבל הלכתי, משהו בתוכי הכריח אותי להיות שם. אתוודה ואומר שאני לא בוכה. אפילו לא בסרטים, ובטח שלא בגלל אנשים שעושים לי רע. אבל באותו רגע כשעמדתי מתחת לחופה וראיתי את בעלה מתקרב, עלתה בי חולשה מהבטן שסירבתי לקבל. ואז היא הופיעה, בשמלת כלה כשברקע השיר "ממעמקים" בביצוע של דנה לפידות, כשאבי ואמי מלווים אותה, ואני מחכה לה במעלה המדרגות.

כשהם החליפו טבעות, עדיין הייתי אדישה. גם כשהתנשקו
תצלומים : sxc

אם היה בי ספק שאיבדתי את היכולת להרגיש והפכתי לאבן, הוא התנפץ ברגע שהיא הגיעה לחופה, והחלה לבכות. כשהם החליפו טבעות עדיין הייתי אדישה, גם כשהתנשקו. מבט אחד לעבר אבא שלי שדמעות של אושר זלגו מעיניו רמס אותי. כשקידשו אותם היא הסתכלה עליי וחיבקה אותי ראשונה. היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי ומאחלת לי את מה שהיא זכתה בו - בעל שאוהב אותה יותר מהכול. אחר כך  שאלה אם גם אני אוהבת אותה.

 

לא שלטתי במה שהלב שידר לעיניים והדמעות זלגו מעצמן. לא האמנתי שאחותי שהחליטה להתנזר ממני תחזור בה. לא ידעתי איך לקבל את המצב הזה שבו עליי להגיב ב-"גם אני" כששנים אני כבר בכלל לא מסתכלת לה בעיניים. נראה שהאדישות חלפה ממני ושקשה לפגוע בי. בעבר למילים לא הייתה משמעות והתרגלתי שאנשים אומרים דברים מסוימים אבל עושים ההיפך. כנראה שזאת פשוט חוויה לא טובה שעליי להתגבר עליה. עובדה ששני משפטים גרמו ללילה בלי שינה ולבכי ללא שליטה.

 

קשה לי להוריד את המגננות, כי אני מפחדת להיפגע שוב, אבל מתברר שגם לי יש גבולות והבנתי שהגיע הזמן לשחרר. ידיד טוב אמר לי שנה שעברה שעליי ללכת לחתונה שלה, לברך אותה ולהניח לעבר. קיבלתי את דבריו למרות שבדרך כלל  אני חזקה בדעתי. חבר טוב יודע להסתכל על הכוס מבחוץ, ולא משנה אם היא מלאה או ריקה. 

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
2 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. כמטה קסם
שמרית 01.11.2012
 
תודה מתוקה, ריגשת אותי !
אורטל ניצחון 05.11.2012
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©