הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רק חמוד?
 
אחרי שפגשה את הגבר המושלם, אור טוביה מבררת מה מונע ממנה להיכנס לקשר רציני - האם היא מפחדת להיקשר או להתפשר?
מאת אור טוביה | 14.01.2013
 

 

>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

 

השעה אחת בלילה. אני יושבת לבדי בדירה החדשה והמעוצבת של הוריי, וצופה בשרשרת פרקים אין סופית של "סקס והעיר הגדולה". לצידי מונחות חצי קופסת סיגריות ושתי כוסות קפה ריקות. אני אמורה להיות מאושרת, אבל עדיין לא. הרגע לו חיכיתי, זה שחשבתי שישנה את חיי, הגיע ובעצם לא שינה דבר. הוא רק גרם לי להאמין שיש למה לצפות, ושאולי הפעם אמצא מישהו שהוא קצת יותר מרק חמוד.

 

הוא החלום הרטוב של כל בחורה - מצחיק, חכם, חתיך, מנהל בר מצליח ובדיוק סיים תואר שני. למרות זאת, הוא עדיין לא מספיק טוב בשבילי, סטונדנטית שנה א', שעוד חיה על חשבון ההורים. והכול בגלל המחשבה המציקה שעולה בכל פעם שאני נכנסת לקשר חדש - האם אני מתפשרת?

 

לאופטימיות שעדיין מחכות לאביר על הסוס הלבן או לאילו מביניכן שבילו יותר מדי זמן עם בן זוג, ולא מבינות את כוונתי: הכרתי את גבר חלומותיי, שהוא לכאורה כל מה שאיחלתי לעצמי. הכול היה מושלם, אך אחרי שלושה דייטים, הקסם התפוגג והנסיך מהאגדות הפך לאנושי. כמו תמיד, הגיע הרגע בו אני מתחילה לחפש את  הטעויות הקטנות, שבגללן מתחשק לי לזרוק את הכול ולשאול את עצמי - למה אני צריכה את זה? הוא הרי מבטא סווווכר ומעריץ בסתר את מייקל ג'קסון, ובטוח יש בחוץ מישהו קצת יותר מושלם.

הכול היה מושלם, אבל אחרי שלושה דייטים, הקסם התפוגג והנסיך הפך אנושי
תצלומים : sxc

ואז עלתה בי המחשבה שאולי בכל פעם שאני מתחילה להיקשר לבן אדם, זה גורם לי להיבהל, ואני מתחילה לחפש את הפגמים הקטנים שימנעו ממני להיכנס למעגל האימה שנקרא קשר רציני. הרי, אני כלל לא הטיפוס הנקשר, והוא לא יותר מחמוד, ובכלל - אין כמו ריגוש של דייט ראשון או בחור חתיך שמתחיל איתך במסיבה. הבעיה היא שמצד אחד אני כבר לא מתרגשת מאותם חתיכים, ומצד שני גם לא כל כך בא לי להיפגש עם הבחורים שכתובים בפנקס הדייטים השחור. אפילו זה, שעד לפני חודש חיפשתי לנו אולם לחתונה (בלי ידיעתו כמובן) נראה כרגע כעוד חמוד ותו לא.

 

בניסיון להחליט איזו מחשבה מפחידה אותי יותר - להתפשר או להיקשר, אני מבינה שכל מה שאני בסך הכול רוצה זה למצוא את האחד, שלמרות האנושיות והפגמים שבו, עדיין ארצה להיפגש איתו, ולא רק כדי להתחמק מעוד ערב בחברת הטלוויזיה. זה שארצה לצאת איתו, ולא רק מתוך תקווה שיזמין אותי לשתות, כך שאהיה די שיכורה בשביל לחשוב שהוא מרתק אלא כי הוא באמת כזה. אפילו שהוא לא מושלם כמו שחשבתי מלכתחילה.  אבל אחרי כל השיחות, השאלות והתשובות, שאמורות לעזור לי לא ליפול למקומות שמהם אני מנסה לברוח, אני נותנת לעצמי ללכת קצת מעבר. כי אומנם הוא אנושי, אבל גם אני.

 

 

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
2 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. משקף את התקופה הזאת אצל כולנו
שי 18.02.2013
 
 
2. אולי הבעיה היא בחיפוש?
גיל 17.03.2013
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©