הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הטוב חייב לנצח
 
אריאלה אביר שמחה לבשר כי הפרק הראשון של "האח הגדול 5" ענה על הציפיות הגבוהות שלה, אחרי שנטרפה מגעגועים לתוכנית שאיחרה לשוב
מאת אריאלה אביר | 09.05.2013
 

אפשר לנשום עמוק ולהירגע - היא חזרה. כמו הבחור הזה שאנחנו דלוקות עליו כבר שנים או הבחורה היפהפייה שמעולם לא היה לכם האומץ לגשת אליה, תוכנית הריאליטי "האח הגדול" תמיד תהיה שם, במעמקי ראשינו. היא תסתתר עד הרגע שמישהו יזכיר אותה ואנחנו נתפתה לשיחה שתגרום לגעגועים לגבור. חברים ינסו להסביר שהיא לא מספיק טובה בשבילנו, ואפילו פוגעת בנו, שאנחנו עיוורים ויכולים למצוא טובות ממנה, אבל הם לא מבינים שזה לא ישנה את האהבה הגדולה שנרקמה בינינו.

 

אחרי פגרה ארוכה מדי, בה נאלצנו להסתפק בדייטים בחושך ובאנשים שישנים על ספות כדי לספק את מנת הטראש היומית שלנו, המראה המוכר של ארז טל ואסי עזר המחויטים הרגיש מנחם ומרגיע.  אך לצערנו, יחד איתו תמיד מגיעה אותה הפסקת פרסומות מייגעת ומתישה. היא מזכירה לנו מדי כמה דקות כמה אנו מכורים לתוכנית, ושנקבל אותה גם אם היא מתייחסת אלינו רע ולא מתחשבת בצרכים, ברצונות ובחוסר הסבלנות שלנו. כמו בפלירטוט מקצועי, מיד אחרי שדחתה אותנו "האח הגדול" מושכת אותנו מיד פנימה, עם הצגת הדיירים החדשים בבית בזה אחר זה. נראה שהעונה זנחו את מוטיב גן החיות, ואפילו הגיל הממוצע טיפס למעלה,

 

כשנוכחותם של בני העשרים לוקה בחסר. אבי לוי השרברב עשה סימנים של יוסי בובליל, כשאמר בתעודת הזהות שלו "ביום שתעזבי אותי, אתאדה כמו אצטון" וכנראה גרם לצופה יוסי גיספן לחפש במהירות עט ונייר. אחריו הגיעו דורין סגול, בת הכלאיים של ליהיא גרינר ואביבית בר זוהר, ודני רייכנטל בן ה-48 שפוחד להזדקן, אבל לא מבין שהשימוש במילה מגניב מיד גורם לו להזדקן בעשר שנים. גם בני גולדשטיין, שהעיד שהוא ילד מבוגר, מתאפיין בדיבור מוזר ואינטונציה המעלים את הסבירות שבוקר אחד נגלה כי כל דיירי הבית נרצחו על ידי פיטר פן הישראלי.

ביום שתעזבי אותי, אתאדה כמו אצטון. אבי לד זפלין לוי
תצלומים : מתוך "האח הגדול", ערוץ 2

ואז הגיע לאון שוובסקי. הוא חתיך, מסוקס, יש לו שרירים ושיער ארוך והוא לא צריך להתחיל עם בחורות. ואם לא הבנו עד עכשיו שהוא "גבר-גבר" אז הוא בחר (או שההפקה בחרה בשבילו) לצטט את יוליוס קיסר. באת, ראינו, חפרת. הבחור הרע שיכול לכבוש כל בחורה, כנראה ימצא את עצמו בסיפור אהבה נוסח סער שיינפיין, כשאת מקומה של איילה רשף תתפוס פאולינה אלברשטיין, שלא רוצה להיזכר כאקסית של עפר שכטר, ועוד כשלושה חודשים תשיג את מטרתה, ותיזכר כאקסית של שוובסקי.

 

את הסיפור המרגש של הפרק סיפקה לנו קרין בן גלים, שהייתה יפה ועשירה מדי כשהייתה קטנה, ובגלל זה לא היו לה חברים. היא כנראה לא יודעת לשיר, אחרת הייתה מתקבלת ל"The Voice" בלי טיפת מאמץ. לעומתה, יניב אויזרץ החנון העדיף לספר שחברו הטוב ביותר הוא החתול יהושע. הצגתו כסוג של באטמן בתעודת הזהות, למרות שאשת החתול מתאימה יותר למעמד, מרמזת על כך שההפקה מסמנת אותו כמועמד לגמר. הרי הטוב חייב לנצח.

 

מי שיספק קונטרה לכל הטוב הזה הוא אהרון "ביז'ו" צציאשווילי. עצוב לזהות מיד שלא יהיה אדם אחד במדינה שיחליט להוסיף ללקסיקון שלו את המילה מלאת המשמעות "שופופו", שביז'ו דחף בהתלהבות כבר בסרטון תעודת הזהות. עצוב עוד יותר לדעת בוודאות, שלמרות שהוא ציין שהפך לאב בפעם הראשונה לפני חודשיים, אף אחד לא יבוא בטענות על כך שהוא נטש את התינוק שלו לשלושה חודשים. לבנה "זוהרים" גוגמן, שנראית כמו מישהי שלא מתייחסת לאנשים ברצינות אלא אם הם מחזיקים סטיקלייט, תהיה שותפתו לצד הרע, בעיקר בעקבות המשימה הסודית הראשונה שמכריחה אותם לבלות זמן רב יחד.

 

בינתיים, בין כל הטרחנים, הילדותיים ואלו שידברו ישירות אל המצלמה בשבועיים הראשונים, עושה רושם שהעונה הזו תחפה על כל הזמן שנאלצנו להעביר בלעדיה. מי יודע, אולי סוף סוף נקבל זוכה עם אופי אותנטי, ולא חיקוי זול של אלירז שדה. וגם אם לא, לפחות מושא אהבתנו הטלוויזיוני לימד אותנו מוסר השכל לחיים כבר בפתיחת העונה - "עדיף לבכות במרצדס מאשר בסובארו".

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©