הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי ישים עליי
 
דנה שטרן חושבת שהגיע הזמן להשאיר את הפחדים והתירוצים בצד, ולהתחיל עם גברים. בקיצור, קחי בחשבון, שייתכן ותפסידי את אהבת חייך
מאת דנה שטרן | 23.06.2013
 

 

>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

הגיע הזמן לשבור את המיתוס: בדרך לאהבה ולזוגיות טובה - גם נשים צריכות להתחיל עם גברים.

 

בימינו העולם שואף להיות ליברלי, פתוח ונגיש לכולם. נשים מתגאות בכך שהן גורמות לגברים שלהן לשטוף כלים ולחלוק איתן את שאר עבודות הבית, גם כאשר הטלוויזיה משדרת משחק כדורגל. ובעולם כזה, אין סיבה שנשים לא יתגאו בכך שהתחילו עם הגבר שלהן. למרות זאת, עדיין יש להן לא מעט הסתייגויות שעוצרות בעדן כמו "אם אני מתחילה איתו אני מורידה מעצמי" או "הוא לא ישים עליי ויתפוס מעצמו".

 

אז אולי לא צריך לרוץ אליו עם טבעת, וגם לא להטריד אותו בטלפונים והודעות, אבל אפשר לעשות זאת באלגנטיות ובחן, ולגרום לגבר להעריך אותך אפילו יותר על התעוזה. במידה שהאף של הגבר יעלה, האישה ודאי תדע שזה לא האחד שאתו היא אמורה להיות, כי הוא לא הטיפוס שלה. ישנם גברים שלא מעריכים נשים חזקות, כאלה שיודעות מה הן רוצות מעצמן, וההפסד כולו שלהם. גברים רבים יסכימו איתי, אך בפועל נראה שהאגו של רובם הולך ומתנפח, וחבל. כי הם עלולים לפספס בדרך הרבה נשים טובות, המוכנות להציע קשר מעניין ומיוחד. זה לא בהכרח אומר שנתאהב מיד או שנשכב אתכם בדייט הראשון, במיוחד כשאף אחת לא הבטיחה לכם את השני. אז אל תפתחו ציפיות.

זוגיות ארוכה ומאושרת רואים כמעט רק בדור הישן אצל סבא וסבתא
תצלומים : sxc

בשבוע שעבר נכחתי בחתונה. מי שמכיר אותי יודע שמדובר ביציאה הקבועה שלי, אך זו ריגשה אותי במיוחד. החתן והכלה הכירו בלימודים. יום אחד הוא סיפר לה שהוא יוצא עם מישהי, ולאחר התלבטויות רבות והתייעצויות עם חברות, היא החליטה שהגיע הזמן לעשות את הצעד שהוביל ליום המאושר בחייה. אז נכון, מי שלא תיקח את הסיכון אולי תמנע מעצמה מבוכה של כמה ימים או ערב לא מוצלח במיוחד. אבל אלה מתגמדים לעומת העובדה שהיא לא תחיה בתחושה של פספוס ותהייה ממושכת אודות "מה היה אם?". כמובן, ישנו גם הסיכוי להרוויח זוגיות מוצלחת שתלווה אותה כל חייה, שיפור הביטחון והמודעות העצמית. 

 

ואם אתן כבר מחליטות לאזור אומץ ולעשות את הצעד הנועז, עשו זאת בחוכמה. אל תהיו תוקפניות, אך גם אל תחשבו שלהוסיף אותו בפייסבוק עושה את העבודה. שכן, הרשת החברתית יכולה לעזור, אבל זו לא הדרך העיקרית. שיחת הטלפון אומנם מיושנת, אך אינטימית ויעילה הרבה יותר. או לפחות עדיפה על הציפייה שסוף סוף הוא יעשה לייק על התמונה שהעלית לפני רגע.

 

בעולם בו הכול נגיש לכולנו, אושר משמעו חופש. ועדיין, זה לא פשוט למצוא בן זוג מתאים. מצער לגלות שנאמנות הפכה למילה גסה, וזוגיות ארוכה ומאושרת רואים כמעט רק בדור הישן אצל סבא וסבתא, בעוד שאצל רבים מאתנו היא נשארת בגדר חלום. לכל אחד מאתנו יש רצונות שונים, אך כולנו אוהבים את החופש. ולכן, אם נראה שאולי ישנו סיכוי שמצאתם מישהו לחלוק איתו את החופש, מדוע לא לנסות להשיגו בכל מחיר?

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©