הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בלי טובות
 
הילה יעקב מסבירה למה האקסיומה שעדיף לעבור את החורף עם חבר - לא מחזיקה מים, כלומר גשם
מאת הילה יעקב | 03.01.2014
 

>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

כשהאווירה בחוץ מתקררת והטמפרטורות צונחות, נדמה כאילו הזוגות הדביקים צצים להם כמו פטריות לאחר הגשם. במכללה, בדרך הביתה, בטלוויזיה, בתמונות באינסטגרם וברשת החברתית שמוצפת ביותר סטטוסים בסגנון: "דרוש חבר לחורף". הם רודפים אותי לכל מקום שאלך וממש מעצבנים אותי. בצעד אמיץ ביותר שאני בטוחה שעוד תודו לי עליו, החלטתי לצאת למלחמת נגד, ולהוכיח אחת ולתמיד מדוע חבר בחורף זה כל כך מיותר. לפניכן כל הסיבות להישאר העונה רווקה.

 

בלילה, כשמגיע הזמן לישון, שניכם מכורבלים בשמיכה החמימה והנעימה העתיד נראה מבטיח. חצי שעה בדיוק לאחר שנרדמתם המצב שונה מצמד סקוצ'ים דבוק אתם הופכים למגנטים שרק מושכים לכיוונים שונים, והשמיכה נותרת במקום כלשהו באמצע. כדי לחסוך תקלות כאלו הגורמות להקפאה מיותרת של האיברים בגוף, עדיף פשוט לישון לבד. אם ממש קר לך לבד במיטה את תמיד יכולה לחמם אותה עם בקבוק חם, את לא צריכה חבר בשביל זה.

 

גבר חולה זה, כנראה, עונש נוסף שקיבלנו על החטא של חווה אמנו. כשאת חולה את מנצלת את יום המנוחה בבית לסדר את הארון, לקרוא ספר או, לא עלינו, פשוט לישון בשקט. אבל הוא ישכב לו במיטה, קבור בתוך ערמת טישו אינסופית, ימרר בבכי שנושרת לו ריאה ויתחנן שתטפלי בו. כל זה מבלי להתחיל לדבר על הסקס אפיל שלו שצונח. שנינו יחד תחת מטרייה אחת? תנו לי לשבור את המיתוס - זה לא באמת עובד. המטרייה בקושי מכסה שליש אדם אז בטח שלא שניים. כמה שתצטופפו זה ליד זו, מישהו בטוח ייצא רטוב, וחבל שזו תהיי את.

הידיים שלו כל כך קפואות, שכל מגע הופך בלתי נסבל
תצלומים: sxc

בתחילת הסמסטר הבטחת לעצמך להיות סטודנטית למופת, בעיקר לקראת תקופת הבחינות העמוסה. אמרת שתשקיעי, תיכנסי לכל השיעורים, ותסכמי את כל החומר עד שתהיי מצטיינת נשיא. לכן את חייבת להרחיק ממך כל הסחת דעת, כולל חבר. ממילא תקופת הבחינות נופלת על עיצומו של החורף, ולא יהיה לך זמן להשקיע בו. עצה שלי - דחי את הזוגיות לימים בהירים יותר.

 

חיכית בקוצר רוח לעונה שבה גופך מוסתר תחת ערמות של צמר, ואת סוף סוף יכולה לזנוח את המכון להסרת שיער, המשקל ושאר עינוגי הטיפוח. איך תוותרי על זה? זו זכותך כאישה לקבל קצת חופש. כשבחוץ יתחמם והחופשה השנתית תתקרב, תחזרי לתלם ותסובבי ראשים. בינתיים תישארי בפיג'מה במיטה.

 

הידיים שלו כל כך קפואות, שכל מגע הופך לבלתי נסבל. הוא צריך להתחיל לקלף אותך מכל השכבות שעלייך ועד שהוא כבר צולח את המשימה ומנסה להתקרב אלייך את קופצת ובורחת מהקור של הידיים שלו. ולא, כפפות הן לא פתרון מספק.

 

ואם בכל זאת נפלת, וגם אחרי מסע השכנוע הזה החלטת לחפש חבר לחורף, לא נורא. אנחנו הרווקות נרחם עלייך מהצד. רק עשי לנו טובה ואל תסתובבי לנו מול העיניים. אני לא מקנאה חלילה, זה פשוט סתם לא נעים, ומזכיר לי את כל הדברים הרעים שמניתי עד עכשיו.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©