הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברור שאת שווה
 
על סמך לייק אחד - רוזי חכמון יודעת להבחין אם האקס רוצה אותך בחזרה או סתם מרחם עלייך
מאת רוזי חכמון | 26.02.2014
 

 

>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

מה זה אומר כשהאקס שלך מחליט לעשות לייק לתמונה שלך בפייסבוק? האם זה בגלל שהוא מתגעגע ואולי רוצה אותך בחזרה? ואם כן, אז לא יותר פשוט להתקשר או להגיע? אולי תתאכזבי לגלות שאין תשובה חד משמעית.

 

מאז ומתמיד אנחנו, הנשים, מתקשות לשחרר ולהמשיך הלאה. במיוחד בדור שלנו, דור ה-Y, ועם התפתחותן של הרשתות החברתיות שתופסות חלק נכבד בחיים שלנו, אני יכולה להגיד בביטחון מוחלט לכל אחת, שאם האקס שלך היה רוצה אותך בחזרה, היית כבר יודעת על כך בוודאות. אל תבחרי בדרך הקלה של להישאר ולצעוד במקום. אני יודעת שאת בודקת כל צעד קטן שהוא עושה ברשת, ומפרשת את זה כאיזשהו רמז או סימן שמעלה בך תקווה. ברצינות?

 

זה רק לייק - כשאישה מחליטה לעשות לייק, יכול להיות שהיא מנסה להעביר מסר של "תשים לב אליי" או "אני חושבת עלייך" אבל רוב הגברים לא כאלה. הם בדרך כלל מאוד פשוטים וצרי אופקים. לפעמים אין באמת משמעות מאחורי הלייק, ולכן כדי לא להתאכזב לא צריך לנתח יותר מדי. בדרך כלל אם הוא עושה לייק, זה כנראה מפני שהוא באופן תמים לחלוטין, אוהב את התמונה, בלי שום קשר אלייך.

את בודקת כל צעד שהוא עושה ומפרשת אותו כרמז שמעלה בך תקווה. ברצינות?
תצלומים: sxc

אכפת לו ממך - זה יישמע קצת רע אבל יכול להיות שהוא קצת מרחם עלייך אחרי שהוא גמר איתך, ובעצם  מתכוון שאת באמת אחלה והוא מחבב אותך, אבל זה פשוט לא זה. הוא לא מעוניין בך אלא רק מנסה להיות חברותי. כשבני זוג מפסיקים להיות בקשר, זה בדרך כלל בגלל שהם לא מתאימים מבחינות שונות. רק בגלל שהקשר נפסק ככה פתאום זה לאו דווקא מעיד על כך שהרגשות נעלמו. אם הוא עדיין עושה לך לייק, ייתכן שזאת הדרך שלו להראות לך שעדיין אכפת לו ממך, והוא מתעניין בחיים שלך ובמה שאת עושה, למרות העובדה שכנראה לא צפוי לכם עתיד רומנטי ביחד.

 

הוא רוצה להשאיר את האופציה פתוחה - אנשים הם לא בהכרח שחור או לבן ויכול להיות שהוא בעצמו לא יודע מה הוא רוצה. האפשרות לעשות לך לייק בעצם מאפשרת לו להשאיר רגל אחת בחוץ ואת השנייה בפנים. כלומר, את נמצאת במחשבות שלו, והוא רוצה לשמור איתך על קשר כלשהו, שיכול כן להתאפשר שוב בעתיד. אולי יום אחד סתם יתחשק לו לשלוח לך הודעה של "ערה?" בשלוש בלילה. בינינו, את לא רוצה שזה יקרה.

 

הוא רוצה אותך בחזרה - חשוב לא להתבלבל בין "רוצה אותך בחזרה" ל-"אכפת לו ממך". עם זאת, יכול להיות שהאקס שלך באמת מנסה להצית מחדש את האש וללבות את המדורה, ואולי באמת קשה לו להגיד את זה בבירור ובקול רם. אז איך תדעי? תשאלי את עצמך את השאלות הבאות: האם הוא אהב את התמונה שהעלית ממש לאחרונה או ישנה שהצריכה כניסה לפרופיל שלך וחיטוט באלבומי התמונות? באיזו שעה זה קרה - בשתיים בצהריים כשהוא באמצע שיעור משעמם או במשרד כשהזמן לא עובר או בשתיים בבוקר כשהוא חזר שיכור מהפאב וחשב עלייך? האם זה מקרה חד פעמי או שהוא מרבה לעשות לך לייקים?

 

אם ענית על השאלה השנייה בחיוב אז יכול להיות שאולי הוא באמת מתגעגע ורוצה לחזור. אבל זה הזמן להיות שוביניסטית, ולתת לו לעשות את העבודה כמו שצריך. תגרמי לו לחוש בחסרונך על ידי כך שתמשיכי בעניינך ואפילו תצאי עם בחורים אחרים. אם תאמיני שאת נהדרת, מהר מאוד גם הוא יאמין בזה. מגיע לך שזה יקרה לא ממקום של אגו אלא של אהבה. ואף פעם אל תשכחי שאת שווה הרבה יותר מלייק.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©