הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ללכת שבי אחריך
 
בהתחלה שגיא פלדמן הטכנופוב בז לתופעת הסלפי עד שהיא כבשה גם אותו בקסמיה והוא החליט לכתוב לה מכתב
מאת שגיא פלדמן | 15.07.2014
 

 

>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

סלפי שלום,

 

לימדו אותי שכנות היא תכונה מרכזית בדרך אל האושר, אז אני רוצה להתוודות בפניך. כשהגחת לאוויר העולם היית ילד מעצבן, כמו צרצר בחדר סגור או זבוב על האף. הכניסה היומית לרשתות החברתיות התאפיינה בתמונות של ברווזים, מיליונרים, חיוכים מזויפים ובעיקר הרבה ראשים ונופים. נראית  מגוחך ומלוקק כמו בחג פורים אינסופי.

 

במשך הזמן התבגרת, ניסית לנפנף לעברי בדגל לבן, לחצת על הדוושה והתפשטת לכל מקום. התיישבת לידי בלימודים, נדחקת לצידי בבילויים, בעבודה לקחת סיכון משכיל ואפילו נכנסת אליי הביתה בלי מתן התראה. התחלתי לחשוש אך לא נכנעתי ונשארתי בקו שלי, הרי מה לי ולך? אני בכלל טכנופוב שנמנע באופן קיצוני משימוש באמצעים טכנולוגיים. נכון שלהתחבר אליך זה רק עניין של קליק אחד, אבל תשחרר אותי, אני איכותי וגדול ממך. אתה פשוט עלוב.

 

אבל - לא ויתרת עליי, והתרחש בינינו מעין מרדף להשגת המטרה. התחלתי להבין שאתה לא כזה מפלצתי כמו שתיארתי, והחיוכים לא איחרו להגיע. גם הסביבה נרתמה למזימה הקטנה שלך. העברת הילוך לניוטרל, ואפשרת לי להמשיך לשחק אותה Hard To Get ולזרום במשחק. אני לא יודע אם זה הריח של החדשנות, הזוויות הנכונות שבך שגורמות לכולם להיראות כל כך יפים, התאורה שנותנת את אפקט ההילה התמידי או האנרגיות שלך שמעיפות לי מדי פעם את ההורמונים, אבל אני מתחיל להישבות.

נראית מגוחך ומלוקק כמו בחג פורים אינסופי
תצלום : זהר שעוני

ללכת שבי אחריך. אני בטוח שאתה בסך הכול רוצה לסמן עליי וי, אך קיבלת ממני "ויקס" (וי ואיקס בעת ובעונה אחת). אני יותר עוקב, מאשר משתף בתמונות שלי, אבל יש מספיק משתמשים כדי שלא תרגיש מקופח, ותמיד אתה יכול להיזרק לזרועות האחר. שהרי בקשר טוב צריך לדעת מהי הדרגתיות, ולא להשוות את מערכת היחסים לסובבים אותה. בסופו של דבר סגרנו על קשר פתוח.

 

יש לך יופי מיוחד שכולל כל כך הרבה אנשים במצבים שונים. אני נהנה להיות שותף שקט שלך. לפעמים אני צוחק עלייך עם חברים או משתף תמונות בכל מיני קבוצות בלי שום מעצורים. הרי בשביל מה אתה קיים? כדי לחבר אנשים, לגרום להם לצבור לייקים ולהרגיש רצויים. שכן, אתה מקבל את כולם ולא רק את האליטה.

 

סלפי, כרגע המלכה שלך זו חן טל, שמיומנות הסלפי שלה הפכו אותה למותג. ויש עוד רבבות של נסיכים ונסיכות, שהולכים בעקבותיה. אל תשכח את הגורו שלך, ד"ר דוד גורביץ' שאוהב לדבר עליך בכל מיני מילים גבוהות, שצריך מילון עברי-עברי בשביל להבין אותן. תדע לשמור על דקות התהילה שלך, תהיה פחות מוקצן, תלמד אנשים שלא בריא לחיות דרכך את המציאות, ותזכיר לכולם בחיוך לשחרר לאט לאט, כי בסופו של עניין, לכל דבר בחיים יש תאריך תפוגה.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©