הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קשר או קצר
 
איך תזהי את הבחור שלא שווה את הזמן שלך? לנוי ארווס יש מאגר אבחנות
מאת נוי ארווס | 24.12.2014
 

 >>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

כמה מכן היו בתחילתו של קשר ולא ידעו אם להמשיך או לסיים אותו? מלאות בלבטים והתחבטויות, לא סגורות אם הוא בשבילכן ולא בטוחות שכדאי להישאר איתו. אולי מהפחד שמא ניפגע בסוף, למרות שמלכתחילה  ידענו שאנחנו  לא במקום בו היינו אמורות להיות. אז אנחנו נותנות לזמן לעבור, אולי בציפייה כי משהו ישתנה, עד שלפתע צפה על פני השטח השאלה הגורלית, שלא רצינו שתגיע: "האם אני צריכה לסיים את הקשר הזה?" או יותר נכון את הקצר הזה.

 

אז הנה כמה שאלות שעלינו לשאול את עצמנו. כשהתשובה, קרוב לוודאי, כבר קיימת בראשינו, אך פעם אחר פעם אנחנו מעדיפות להתעלם ממנה. למה? כי כנראה אנחנו צריכות את כל האישורים האפשריים שהוא אכן לא בשבילנו, לפני שנעשה צעד שלא יהיה ניתן לחזור ממנו.

 

האם את מרגישה שאת רודפת אחריו ונותנת מעצמך הרבה יותר ממנו? לפעמים יש את התחושה הלא כל כך נעימה שאת זו שבעצם מחפשת אותו ויוזמת יותר שיחות ופגישות. והוא? הוא זורם איתך. מצד אחד, עונה לכל הודעה שאת שולחת ומוכן להיפגש כשאת מציעה. מצד שני, הוא לא יוזם. את מרגישה שאת רודפת אחריו, אך מכניסה לעצמך לראש שהוא בטח בעניין, אבל לא רוצה ללחוץ עלייך יותר מדי או שאולי הוא פשוט עסוק. בתוך תוכך את יודעת שאת עובדת על עצמך. אם את מרגישה שאת עושה הרבה יותר בקשר יש לכך סיבה. כנראה שהוא לא נמצא בתוכו באותה מידה כמוך, ואל תתפלאי אם תגלי שהוא מדבר  עם אחרות במקביל.

 

האם הוא מעדיף את החברים שלו עלייך? חברים זה חשוב ואפילו מאוד. הם סימן לכך שהבחור חברותי ובריא בנפשו, אבל גבר שמפנה לך מעט מזמנו ותמיד יעדיף לשבת עם חברים שלו, לא מסתכל על הקשר שלכם ברצינות. הוא שם אותך על אש קטנה, כי יש בחוץ עולם שלם שלא בדק, אבל נוח לו לדעת שיש מישהי שכבר תפוסה ברשת שלו ושלמרות הכול תמשיך להיות שם בשבילו. גבר שרוצה לראות אותך ימצא לכך זמן גם אם זה אומר לשלב בין המפגש עם החברים לפגישה איתך.

 

גבר שרוצה להיות איתך, יבחר לראות אותך בכל מצב ובכל שעה ביום
תצלומים: sxc

האם הוא מפחד להגדיר את הקשר ביניכם? את מבקשת לדעת מה הוא חושב על סוג הקשר שמתפתח והוא עונה תשובה לא חד משמעית או יותר גרוע, מעביר נושא. הוא לא מוכן לבוא אלייך הביתה כדי לא להיתקל בטעות בהורים שלך, דבר שוודאי ישדר רצינות שלא רצויה ולחברים שלו אין מושג מי את. בקיצור, מבחינתו צמד המילים קשר רציני והשם שלך זה שילוב מקרי ביותר שכנראה לא יקרה לעולם.

 

אין לו ממש זמן אלייך בימים המטורפים שיש לו? אם הוא עסוק בלחפש תירוצים לכך שלא יכול לדבר איתך יותר מדי במשך היום ומעדיף ללכת לישון בערבים מלפגוש אותך ואת איכשהו מצדיקה אותו, ומשכנעת את עצמך שהזמן שהוא כן טורח לפנות בשבילך זה לגמרי מספיק לך, אז כדאי שתעשי בדק בית. דברים לא אמורים לקרות בכוח, אם זה לא בא מיוזמתו, ואין לו ממש את הצורך או החשק לראות אותך כבר בתחילת הקשר, כנראה שזה לא יקרה בהמשך. גבר שבאמת רוצה אותך יבוא אלייך גם אחרי היום הכי מטורף שלו, אפילו אם זה רק לשעה.

 

הוא אף פעם לא היה במערכת יחסים ארוכה? לבני אדם יש דפוס התנהגות קבוע בתחומים שונים בחיים, וכך גם במערכות יחסים. לפיכך, אפשר להגיד שאו שהוא בקטע שלך ורוצה קשר רציני או שהוא סתם נדלק עלייך, ויהיה לו נחמד לסמן וי על עוד מישהי שהעבירה לו את הזמן בנעימים. אם הוא אף פעם לא היה במערכת יחסים ארוכה, יכול להיות שהוא מסוג הגברים שמעדיפים לא להתחייב, שעושים מה שמתאים להם באותו רגע ואין להם בעיה לעצור את הקשר מתי שמתחשק להם.

 

האם לא מפריע לו שתיפגשי עם ידידים שלך? או שהוא סומך עלייך וממש קליל או שלא באמת אכפת לו מה את עושה מאחורי הגב שלו, כי גם הוא מעדיף שתתני לו להיפגש בחופשיות עם ידידות שלו. גבר שרוצה אותך, אמור לקנא לך במידה מסוימת, ולדאוג מכך שאת נפגשת עם גברים אחרים. גבר שלא מפריע לו שאת נפגשת עם ידידים שלך, גם כאלו שהוא לא מכיר ולא יודע מה טיב היחסים ביניכם, הוא לא הגבר שאת רוצה לצידך.

 

אז אחרי שעניתן לעצמכן על השאלות האלו, קרוב לוודאי שהתשובה כבר די ברורה. אז במקום להמשיך לשקר לעצמכן ולחפש תירוצים כדאי שתתעסקו במישהו שבאמת יהיה שווה את הזמן שאתן משקיעות (או יותר נכון מבזבזות) עליו.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©