הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נו נו נו!!
 
גבר חלומותייך לא יפנה אלייך אם תרדי עוד קילו. להפך, מה שאנחנו מרגישות כלפי הגוף שלנו זה מה שמוקרן החוצה. שיר גליקסברג ממש בטוחה בכך, ולכן מפצירה בנו לסיים את כל האוכל שבצלחת בהנאה
מאת שיר גליקסברג | 06.01.2015
 

 >>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

הוא החבר הכי טוב שלך, שנמצא אתך תמיד ברע וגם בטוב, בחולי וגם בכאב. הוא נושא אותך לכל מקום, מציג אותך בגאון לכל עבר כמו אבא גאה שמציג את בתו לראווה. אבל את לא תמיד שם בשבילו, תמיד יש לך הערות, דברים רעים כמובן, ולעולם לא תקבלי אותו כמו שהוא. כל נושא שקשור בו הוא סיבה לבושה. נעים מאוד, אני גאה להציג בפנייך - הגוף שלך. אותה מערכת איברים שרובנו, ללא יוצא מן הכלל, סולד ממנה בחדרי חדרים  ובהסתכלות רגעית במראה.

 

העולם של היום הולך ומשתנה ואנחנו גדלות לעולם אחר, שמקבל ונפתח אלייך רק אם את עומדת בקנה מידה גופני מאוד מסוים. כל סטייה גם אם מזערית מהמודל, משמעותה שנאה עצמית ובמקרים קיצוניים יותר הרעבה ואנורקסיה. המסע לתיעוב העצמי מתחיל אי שם בילדות, בהתבוננות במראה, באימא שלך ובסביבה עצמה. המודל זהה אצל כולן, כל מה שחסר הם כמה קילוגרמים והאושר יוגש לך על מצע של כסף. הגבר שחלמת עליו כל לילה פשוט יהיה שם  ויחכה רק לך. העולם יקבל אותך באהבה וחיבוקים רק אם תרדי במשקל. רק אל תפסיקי, את ממש לא רחוקה. רק עוד קילו ואת שם.

 

בחיים האמיתיים הכל מתחיל ונגמר בצלחת שמונחת לפנייך. אף אחד מעולם לא דיבר אתך על אהבה עצמית, על לאהוב קודם כל את מה שיש, ואז את מה שאין ומשם לצמוח. הכול נכנס לתבניות כמו רזה, שמנה או חמודה (שזאת התבנית הכי נוראית). ובכולן אין את התבנית שלך, שייחודית אך ורק לך, זו שאת שלמה בה. יש רק שאיפות להיות כמו, ליד, אבל אף פעם זה לא באמת שם, ובעולם הזה אם את לא שם, את נחשבת ללא קיימת.

בדייט תזמיני רק יין ועדיף שיהיה דיאטטי
תצלומים: sxc

וזה עצוב, כי בכל המקומות שטיילת בהם בעולם בכלל אין לך תמונות עם אוכל, כי אוכל זה בושה. וגם אם תהיי מורעבת, כי לא אכלת כל היום, את בחיים לא תאכלי בדייט ראשון או בכלל בדייט אלא תזמיני רק יין, ועדיף שיהיה דיאטטי. אימא שלך לימדה אותך שצריך לסיים את הכול מהצלחת ואם לא אוכלים, לא גדלים. כמו ילדה טובה הפנמת זאת רק הפוך - לא לאכול כדי לא לגדול. האושר נמצא בדברים הקטנים.

 

לפעמים את שוכחת שעוד מעט הכדור יתגלגל, ואת זאת שתצטרכי לומר למישהי לסיים את כל האוכל מהצלחת. גם את תהיי אימא יום אחד, ותצטרכי להבין, לקבל ולחנך ובין כל זה לשמור על איזון ועל עצמך. את חייבת את זה לעצמך, לאהוב, לקבל ולשנות רק אם באמת אין ברירה וגם את זה לעשות באופן מסודר והגיוני כמו דרך חיים שאותה תנחילי הלאה לבת שלך ולדור שימשיך אותך.

 

אוכל זה הטעם של החיים, הוא נמצא שם תמיד פשוט צריך לגשת אליו בצורה הנכונה. כמו כל דבר טוב בחיים, אם מפריזים בכמותו הוא עלול להזיק. לכן שם המשחק הוא מידה נכונה, לא להרבות אבל גם לא להחסיר. מה שנקרין הוא בסופו של דבר מה שיהיה. הכוח אצלך בידיים, בתיאבון.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©