הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
זהירות, מלכודת
 
בחורה מתולתלת היא הרבה יותר מפינת ליטוף מהלכת, היא הרפתקה מיוחדת. רק אל תיגע בשיער של לירון חגואל
מאת לירון חגואל | 29.05.2015
 

 

>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

דברים שרואים מכאן לא רואים משם. כולם תמיד אומרים את המשפט הקלישאתי שתלתלים זה אופי, אני אומרת שלא, תלתלים זו סבכה אחת גדולה ששום מסרק לא יכול לפתור. יצאת לבר, ובסריקה מהירה הבחנת בבחורה עם הפריזורה הגדולה, ניגשת, חייכת, היא סידרה את השיער, והציעה שתזמין אותה לדרינק. אתה נענית, כמובן, והצעת את עצמך לכל הערב, ואחרי כמה כוסות מיותרות גם לכל החיים.

 

לפני שתתנשקו ותצאו בשעת לילה מאוחרת, כשהתלתל יעלה לך על העצבים, חשוב שתדע כמה דברים לפני שתחליט להכניס לחייך מתולתלת. What you see it's not what you get. התכרבלתם כל הלילה במזג האוויר הסגרירי. היא התעוררה ולבשה על עצמה את המבט החושני מליל אמש, פקחת את עיניך בציפייה לראות את אותה נערה שפגשת כשהיית ער. מבט המום, לא מבין, מבוהל, קצת מביך, זה קרה וזה בלתי נמנע, נחשפת לנורא מכל.

 

התערטלות על הכר במשך הלילה הביאה לכדי מפלצת מבועתת שכל רצונה הוא להטביע את שיערה בגיגית של מים, ולחזור לאיזון טבעי. היא ניסתה, באמת שניסתה, להשטיח את השיער בידיה, אך כנראה ללא טעם, המבט שלך הסגיר אותך, והיא, בחצי חיוך אמרה "נו, תלתלים... אתה יודע". שמש ביום וסערה בלילה, תסתכל עליה טוב' ורצוי לכמה שיותר זמן כי אורך התלתל הזה לא יהיה כאתמול שלשלום, ולא רק כי בחצות היא הופכת לדלעת אלא גם האקלים הקיצוני שהופך את בת זוגך למישהי אחרת, ורוב הזמן לא לטובה יותר.

עדיין לא יצרו את מפלצת האדים שתשטיח לנו בטבעיות את השיער 
 תצלומים: sxc

תלתלים זה לא מה שחשבת או אולי דווקא כן. רוב הזמן אנחנו, המתולתלות, משמשות כפינת ליטוף לעוברים ושבים, ובשאר הזמן עונות בנימוס לשאלות כמו כיצד ניתן לסרק את הרעמה הבלתי נשלטת - בקלות. אז זהו שלא, רוב הימים שלנו רעים ונורא נוח לנו לתרץ, כי אנחנו בטוחות שכולם יבינו ויסלחו לנו, בכל זאת זו לא אני, זה השיער שלי.

 

אנחנו מנסות את כל סוגי הקרמים ואפילו פתחנו סופר פארם קטן (כלומר ענק) משלנו בבית, יש לנו מחליקים שלא באמת נשתמש משתמשות בהם, ולא כי אנחנו לא אוהבות אלא כי עדיין לא יצרו את מפלצת האדים שתשטיח לנו בטבעיות את השיער. כשהבנת שגורלך בכל זאת נקשר בשורשיה המתולתלים, הפנמת את המראות, מצבי הרוח ואפילו פינית לה מדף לסדרת הקרמים שנבחרו ממש לא בקפידה לשערה. אמרת לה כל יום כמה אתה אוהב את השיער שלה, שאתה לא רוצה שהיא תשנה אותו, העברת את ידך מעל ראשה רק כדי להראות חיבה, להיכנס לג'ונגל, לנקודת האל חזור ונתפסת.

 

תלתלים נועדו רק כדי להסתכל עליהם, לא לגעת, לא לשחק, ובטח שלא לגולל את אצבעותיך בסבך הקשרים. היא תשלח מבט כועס, ותפציר בך לא לעשות זאת יותר לעולם. תלתלים זו הרפתקה. הרפתקה מטריחה ומעייפת, ואולי בכל זאת זו הסיבה שלפני שהולכים לישון בלילה סופרים כבשים.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
1 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. תלתלים וזהו
שגיא 07.06.2015
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©