הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
זכיתי
 
בניגוד לכל ציפיותיה, ואחרי כמה שיחות עם גברים שרק חיפשו סטוץ ללילה, מצאה קרן קפלן את האחד והיחיד דווקא באפליקציה
מאת קרן קפלן | 13.12.2015
 

 

>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

בשישי בערב יצאתי עם חברה לבר השכונתי וכמו בכול שיחת בנות דיברנו על בני הזוג שלנו. סיפרתי לה שלפני כמה ימים יצאתי עם בן זוגי לחגוג חצי שנה. הוא הזמין אותי למסעדה יוקרתית, קנה לי צ'ארם של כתר לצמיד פנדורה, ואמר לי שאני המלכה שלו. היא מיד הגיבה בהתלהבות, ואמרה שהיא תמיד רואה בפייסבוק איך אנחנו מבלים ביחד ואיזה כיף לי שהוא מפנק אותי כול הזמן.

 

מאותו רגע, לא הייתי מרוכזת בשיחה. המחשבות עליו, ובעיקר עלינו, התחילו לרוץ לי בראש ללא הפסקה. התרגשתי כול כך מדבריה. באותו רגע הדבר היחידי שרציתי לעשות הוא לנסוע אליו, ולתת לו חיבוק גדול. המחשבות לא עזבו אותי ונזכרתי בצחוקים, בחיבוקים מתחת לשמיכה, בשיחות העמוקות ובעוד הרבה דברים. יתרה מכך, כול הפינוקים שהוא מרעיף עליי לא מגיעים לרמה של האהבה הגדולה שהוא מעניק לי כול יום מחדש.

 

אף פעם לא חוויתי כזאת אהבה גדולה, ובעצם לא ציפיתי לה. לפני שהגיע לחיי, לא חשבתי בכלל על זוגיות ובטח שלא  על להתאהב. במשך תקופה ארוכה הייתי פגועה ומאוכזבת מהאקס שלי. לא הרגשתי פתוחה להתחיל קשר חדש, מפני שפחדתי מאוד להיפגע שוב. אז איך זה בכל זאת קרה?

המחשבות לא עזבו ונזכרתי בצחוקים, בחיבוקים מתחת לשמיכה ובשיחות העמוקות
תצלומי אילוסטרציה: SXC

יום אחד נפגשנו כמה חברות, ואחת מהן סיפרה על Flix, אפליקציית היכרויות חדשה שהיא, למרבה הפלא, לא טינדר. חברתי, שכבר הייתה רשומה, הספיקה לשוחח עם כמה בנים חמודים. ניסתה לשכנע אותנו להירשם גם כן. למרות שלא הייתי פתוחה להתחיל קשר חדש ואף לא האמנתי בהיכרות דרך אפליקציות או אתרי היכרות, החלטתי לנסות. בכול זאת, אימא שלי תמיד אומרת ששווה לנסות דברים חדשים.

 

בתחילה, כול שיחה שהתחלתי הגבר שיחק את המשחק של הבחור הרציני, ולאחר כמה דקות ישר קלטתי שהוא פשוט לא מה שאני מחפשת וכול מה שעובר לו בראש זה להיפגש בשביל סקס. כמובן שהיו גם מהסוג הישר מאוד, שאמרו בלי לדפוק חשבון שהם רוצים להיפגש נטו בשביל אהבה ללילה אחד. כול שיחה הייתה כמעט באותו סגנון, וזה די עצבן אותי למרות שזה מה שציפיתי. בדיוק לפני שמחקתי את האפליקציה, קיבלתי הודעה שמשום מה החלטתי לתת לה, כלומר לו - הזדמנות. התחלנו לדבר ומהשיחה הראשונה הבנתי שמדובר בגבר שונה שמעוניין להתחיל קשר רציני. אחרי כמה ימים של דיבורים החלטנו להיפגש לדייט, ומאז אנחנו חצי שנה בזוגיות שאף פעם לא האמנתי שתהיה לי.

 

לא חוויתי יותר מדי קשרים עד כה, ולא היה לי יותר מדי ניסיון אבל מהרגע הראשון שראיתי אותו ידעתי שהוא לא כמו כולם. זכיתי בבן זוג מיוחד שנותן לי כול יום להרגיש מיוחדת. כשאבא שלי הכיר אותו בפעם הראשונה הוא אמר לי "רואים איך הוא מסתכל לך בעיניים" ומאז המשפט הזה לעולם לא עוזב אותי, כי הוא כול כך נכון. הוא מראה לי כול יום מחדש מהי אהבה אמתית, ואיך זוגיות באמת צריכה להיות. זכיתי.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©