הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צפו לאירוע מהסרטים
 
היא אוהבת לחלום על יום החתונה שלה ולדמיין לפרטי פרטים איך תיראה. עכשיו נשאר לקרן קפלן לחפש את החתן שעוד לא יודע מה מחכה לו
מאת קרן קפלן | 11.01.2016
 

>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

אני לא מתחתנת מחר או עוד שבוע. עדיין לא הגיע הרגע שמישהו ירד על ברכיו והציע לי, אבל כשזה יקרה - או כמו שהחברות הדתיות שלי אומרות - בעזרת השם בקרוב תהיי מתחת לחופה - אני יודעת, ואף מדמיינת לעיתים קרובות איך הכול ייראה.

 

תמיד אומרים שבנות כבר בילדות חולמות על יום החתונה שלהן. משום מה, אצלי זה הגיע בגיל מאוחר יותר. בשנים האחרונות דמיינתי רבות איך הייתי רוצה שהחתונה שלי תיראה, מה חשוב ומה פחות. מרוב מחשבות והתעניינות. מדי פעם הסתכלתי בכול מיני אתרים לבדוק אולמות, שמלות כלה ושאר ירקות.

 

יכול להיות שזה בגלל שבשנים האחרונות אני הולכת ליותר חתונות, וזה גורם לי לדמיין את הרגע הגדול שלי או כי אני מאוד מתחברת לעולם הפקת האירועים. הרבה אנשים אמרו שמתאים לי, וחוץ מזה, אני גם אוהבת את התחום. לבחור מקום מיוחד, לקנות כול מיני דברים יפים, והכי חשוב לארגן אווירה טובה ושמחה. מבחינתי, שום אירוע לא שווה אם האורחים לא נהנים בו.

 

אני זוכרת כשהוריי ואני ארגנו את בת המצווה שלי. הלכנו לבחור כול דבר בקפידה, וחשבנו על כול פרט קטן על מנת שיהיה אירוע מהסרטים, וכך באמת היה. הרבה אנשים שאלו אותי לאחר מכן, אם זאת הייתה הבת מצווה, מה יהיה בחתונה?

תמיד אומרים שכבר בילדות כולן חולמות על יום החתונה שלהן
תצלומים: sxc

כשיבוא היום, אני רוצה להתחתן במקום מיוחד ולא מוכר עם נוף מהמם. בעלי לעתיד יאסוף אותי מסלון הכלות שאבחר, לכרכרה עם סוסים לבנים. אני אהיה עם איפור עדין, שיער אסוף, תהיה לי שמלה מיוחדת אבל נוחה כי נוחות חשובה לי יותר מהנראות. אני רוצה להגיע ישר אל טקס החופה, שכולם יראו אותי יורדת מהכרכרה, צועדת לקראת החופה. השיר בכניסה יהיה מרגש עד דמעות וילווה בנגני כינורות. לפני החתונה, בעלי לעתיד ואני נלך לשיעורי ריקוד ונפתיע בריקוד סלואו שילווה על ידי זמר אפרו-אמריקאי עם קול עמוק ומיוחד.

 

חשוב לי שיהיה די.ג'יי מעולה, אוכל ברמה גבוהה מאוד וכמובן כול סוגי השתייה החריפה הכי איכותית. אני רוצה שתהיה עוגה עם קומות כפי שהיה נהוג פעם, ובדיוק כמו שהייתה בחתונה של הוריי. דבר אחרון שמאוד חשוב לי הוא העיצוב. שהחתונה תהיה מעוצבת בסגנון קלאסי ויפה, שהכול יהיה מתוקתק, ושלא יהיה שולחן אחד לא מסודר או כוס אחת לא נקייה. אני מקווה שכול זה יגרום למוזמנים ליהנות מהרגע שהם ייכנסו לקבלת פנים עד שיצאו גמורים אך מרוצים בשעות הלילה המאוחרות.

 

אולי זה נשמע טיפה מופרך אבל לכולנו יש דמיון מפותח. אני מודעת לכך, שבכול רגע אני יכולה לשנות או להוסיף משהו אחר ליום הגדול, ואין לדעת מה יהיה עד אז, אבל כרגע זוהי הגרסה הדמיונית האחרונה שלי. מקווה שבעזרת השם נתראה בקרוב מתחת לחופה.   

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©