הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אני דפוקה?
 
קרן קפלן קיבלה מתנה בדמות גבר מאוהב שרצה להתחתן ולהקים משפחה אבל היא העדיפה להעניק אותה למישהי אחרת
מאת קרן קפלן | 13.02.2016
 

 

>>> העמוד של "הזיקית" בפייסבוק

 

לפעמים אני תוהה: אם היינו מתחילים את הקשר בתקופה אחרת אולי הכול היה הולך בכיוון שונה. אם כול מיני דברים שהפריעו לי לא היו, הכול בעצם היה מסתדר. אם היית אותה מתנה באריזה שונה. מאותו יום, המחשבות לא פוסקות. האם עשיתי בשכל או שהייתה זו טעות שאצטער עליה בעוד כמה שנים. אהבת אותי ונתת לי כמו שאף אחד מעולם לא נתן. תמיד ידעתי שתהיה שם בשבילי גם אם אקרא לך בלילה או כמו אז כשהייתי במילואים ליד עזה, ורצית לבוא להיות איתי. מרוב הלם לא הסכמתי, לא עיכלתי שיש מישהו שמוכן לעשות את הנסיעה הארוכה והנוראית רק כדי לבלות איתי שעות בודדות.

 

כשסיפרתי לסביבה הקרובה שזה נגמר, הרבה אמרו לי "טיפשה, קשה לך כשיותר מדי טוב לך". אין לי תשובה ברורה ומדויקת למה זה נגמר, אבל זו בהחלט יכולה להיות עוד סיבה. פגשתי ושמעתי על לא מעט בנות שאוהבות לצאת עם בחורים שמתנהגים חרא כי כשמתייחסים אליהן יותר מדי טוב משעמם להן. אני לא לגמרי כזו, כי לעולם לא אתן לאף אחד להתנהג אליי לא בהתאם, ואני אוהבת חום ואהבה. אך, יחס יותר מדי טוב יכול להוריד לי את החשק. זו בהחלט לא הסיבה היחידה שבגללה זה נגמר, הרי אנחנו, הבנות, אלופות בלהמציא תירוצים וסיבות, במקום לראות את הטוב בכול דבר.

פחדתי שתתאהב, תרצה להגשים איתי חלומות ולכבוש איתי את כול העולם.
תצלומי אילוסטרציה: SXC

תמיד כשרבנו פחדתי בתוך תוכי לאבד אותך. ידעתי שלא אמצא כול כך מהר מישהו כמוך. היום, כול כך קשה למצוא גבר שמחפש אהבה אמיתית שתוביל למגורים משותפים, חתונה והקמת משפחה. רוב הגברים בגילי לא חושב ולא מדמיין את עצמו במצב דומה. אך אתה כן. חיכית שנגור ביחד וידעתי שאם נישאר זה עם זו לא ייקח יותר מדי זמן עד שתציע לי להתחתן.

 

אני לא אשקר, יש סיכוי גדול שאני הדפוקה בכול הסיפור. מהרגע שהקשר התחיל עד עכשיו אני מרגישה שיש לי מעל הראש שני פרצופים, אחד מלאך והשני שטן. כול אחד מהם שוטף אותי הן ביתרונות והן בחסרונות של להיות אתך. החברות תמיד אמרו לי שעדיין לא התגברתי על האקס לגמרי, ובגלל זה היה לי קשה להיפתח ולתת את כול האהבה שהגיעה לך. הן כנראה צדקו. אני מודה שפחדתי. פחדתי שהקשר יימשך ויימשך, אתה תתאהב, תרצה להגשים איתי חלומות ולכבוש איתי את כול העולם, ובסופו של דבר היינו מגיעים ליום שהיית מציע לי נישואין. כי רגע, אני לא בטוחה שאני מוכנה לכך באמת. יש לי המון מחשבות ותחושות שלא עוזבות אותי. אחת מהן שאני לא כמוך, אני ילדה. אני רוצה  להכיר עוד, להתנסות ולחוות.

 

היום אני רואה שכול התירוצים והסיבות שהיו לי כדי להצדיק את סיום הקשר היו הפחדים שלי. מגיע לך מישהי שתאהב אותך בלב שלם, שתהיה בטוחה בעצמה, שהתבגרה, שמוכנה לחיים אמיתיים ולהתמסדות. אני המתנה שצריכה להיות באריזה שונה בשבילך, כי לך מגיע מתנה שארוזה הכי טוב, ומי שתקבל אותך, תזכה.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
1 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. הלב על השולחן ❤
בתאל ;) 14.02.2016
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©