הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תראו אותי
 
קרן קפלן נתקלה בעבר באנשים שזלזלו ביכולות שלה וגרמו לה לחוסר ביטחון. היום היא מסתכלת קדימה ואחורה בגאווה
מאת קרן קפלן | 11.04.2016
 

 

 

בפעם הבאה שאראה אותך, לא אתעלם. אגש ואספר לך בראש מורם מה עברתי, ולאן הגעתי מהרגע שזרקת לי את המחברת על הרצפה, כי לא הייתי מרוכזת בשיעור שהעברת בבית הספר היסודי. זוהי סצנה שלעולם לא אשכח, והלוואי שהיא הייתה מבוימת.  

 

במהלך חיינו אנחנו נתקלים בלא מעט דמויות  שאמורות להוות בעבורנו מורי דרך, שמחזקים אותנו או להיפך, גורמים לנו לאבד את הביטחון בעצמנו, וכתוצאה מכך להשפיע על התפקוד וההתקדמות שלנו. במקרה שלי, זה בא לידי ביטוי בתחילת מערכת היחסים שלי עם מערכת החינוך, בעיקר עם המורים שלא האמינו ביכולתי.

 

חוסר האמונה, הזלזול, המילים וההתנהגות הלא מכבדת גרמו לכך שבמשך לא מעט שנים סבלתי מחוסר ביטחון עצמי, והגרוע מכול, מפחד לדבר ולשתף את תחושותיי ודעותיי בנושאים רבים. כתוצאה מכך התקדמתי בלימודים באופן איטי ביחס לאחרים, ופספסתי כול מיני הזדמנויות לשנות, להשפיע ולהראות את עצמי.

פיספסתי הזדמנויות להשפיע ולהראות את עצמי כי פחדתי לדבר ולשתף 
תצלומי אילוסטרציה: sxc 

למזלנו, לרובנו יש סביבה קרובה שבדרך כלל מורכבת מאנשים שכן מאמינים בנו וביכולתנו. הם תומכים, מייעצים, מלווים ומרימים אותנו על מנת שנאמין בעצמנו. הסביבה הקרובה שלי, באותה תקופה, הייתה כמובן הוריי שתמיד דאגו ותמכו בי.  אמי  נהגה לומר "אל תפחדי, תלמדי להגיד את מה שיש לך על הלב, זה רק יעזור לך". הם כול הזמן האמינו שאני מסוגלת להכול רק אם ארצה, והדריכו אותי לא להיפגע ממה שאנשים אומרים.

 

עם השנים התחלתי יותר ויותר להאמין בעצמי ולקבל ביטחון. התקדמתי בלימודים, התחלתי להביע את דעותיי ומחשבותיי מול כול מיני גורמים בהמון מצבים, מה שלא הייתי מסוגלת בעבר. השינוי היה גדול ומשמעותי בעבורי, ובזכותו הצלחתי להשיג ולשנות המון דברים לטובתי.

 

היום אני סטודנטית לתקשורת וניהול במכללה למינהל אחרי שסיימתי 12 שנות לימוד עם תעודת בגרות לא רעה בכלל,  כותבת במגזין המקוון "הזיקית" ומוציאה את כול כולי בכתב. חוויתי שירות צבאי לא פשוט בתור מפקדת מוצבי קשר בגזרת איו"ש. עבדתי במשך שנתיים וחצי בחברת הייטק כמזכירת חברה ואחראית על כול השיווק והפרסום. למדתי קורס של "ניהול מדיה ורשתות חברתיות" והכי חשוב, תמיד אמרתי את מה שחשבתי לכול אחד שראיתי לנכון, וכך הצלחתי להשיג כול כך הרבה דברים, ובעיקר להראות את עצמי.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©