הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צריך אומץ
 
הפריטים שמורג מנטל כה התלהבה מהם הפעם, עוצבו על ידי ליהי צבילינגר. אבל מי שתרכוש אותם צריכה לדעת: כולם יסובבו אחריה את הראש
מאת מורג מנטל | 10.01.2008
 
סוף עונה היא תקופה נפלאה וכדאית לרכישת פריטים חדשים, ולהתפנקות על אביזרים שלא הרשינו לעצמנו לקנות כאשר ראינו אותם בפעם הראשונה. זוהי תקופה מצוינת לפנות קצת זמן, ולהסתובב בשלל החנויות, לשאוף אופנה ועיצוב, ובמיוחד להשקיע בטיפוח החיצוני שלנו.

למרות הבטחתי לא לבזבז את החיסכון שצברתי מהחודש שעבר, נשברתי.מצאתי את עצמי מטיילת בין חנויות המעצבים ומחפשת את פריטי סוף העונה. להבדיל מעונות קודמות בהן קניתי ללא הרף, החלטתי שהפעם אציב גבולות מראש, ואבחר שלושה פריטים יוצאי דופן, שיאפשרו לי להשלים את המראה הכללי ויישארו איתי גם בעונות הבאות.

כשהמוכרת מתרוצצת הלוך ושוב. ZWILLI
תצלום: ליהי צביליגר

חיפשתי וחיפשתי, אך לצערי וגם להפתעתי, לא מצאתי שום דבר מיוחד כדי שכשאחזור הביתה עם השקיות, אימא שלי לא תעלה על פניה את פרצופה החוזר ונשנה "מורגי כמה אפשר לקנות, יש לך בדיוק אותו הדבר כבר בארון". לאיזה מצב הגעתי? רק בת 23, והערותיה של אמי מהדהדות כבר בראשי.

החלטתי שהפעם אני חייבת להוכיח שאני לא סתם בחורה שטחית, אופנה זה אכן דבר חשוב. אני אצא מזה בכבוד, ואראה שהקניות אכן היו שוות ונחוצות. וכך, מבעד לשלל המעילים והז'קטים, סוף כל סוף בצבץ לו ז'קט קטנטן מבד פלסטיק מצויר בדוגמת פרופלורים. הסתכלתי על תג הז'קט, ושמה של המעצבת ליהי צבילינגר היה רשום עליו. תוך שלוש דקות מצאתי את עצמי בתא, מודדת עוד ועוד מפריטיה, כשהמוכרת מתרוצצת הלוך ושוב על מנת לספק את רצונותיי. אני מודה, התנהגתי כמו משוגעת שלא יצאה כבר חודשים מהבית, אבל הפעם סוף כל סוף מצאתי בדיוק את מה שחיפשתי. בגדים שונים, צבעים מיוחדים וגזרות שכאילו נתפרו רק עבורי.

מראה מודרני, אורבני ומיוחד. ZWILLI
תצלום: ליהי צביליגר

אז מי זו המעצבת? ליהי צבילינגר, סטודנטית שנה שלישית לעיצוב אופנה בבית הספר הגבוה להנדסה ועיצוב שנקר. מעצבת תחת הקו ZWILLI המשלב בין מודרניות, אורבניות וסטרייטיות. ניתן למצוא עד ארבע פריטים מכל דגם, על מנת לשמור על קו ייחודי ויחידני. בקולקציית החורף ישנם טייטסים המיוצרים משילוב בדים, ג'ינסים צבעוניים, טישרט'ס מודפסות ווסטים מבדי פלסטיק מבריקים. מי שמעוניינת לרכוש את אחד מפריטי המעצבת, עליה לאגור אומץ, נחישות ודומיננטיות, ולהתכונן לסיבוב ראשיהם של המתבוננים.

סוף עונה. הזמן לאופנה
תצלום: ליהי צביליגר

את סוף יום הקניות, כמו תמיד, סיימתי במדידות מול הורי. אך הפעם חיוך עלה על פניה של אמי, ואבי באמת הסתכל והתעניין שלא כמו תמיד. יצאתי גם מרוצה וגם מחייכת.

את הפריטים ניתן למצוא בחנויות בליץ ורטרו.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
2 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. איזה כיף לגלות ככה מעצבות חדשות
מיכל 14.01.2008
 
 
2. איפה החנויות נמצאות?
טל 12.04.2008
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©