הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קופסת סרדינים בריח וודקה
 
מה הכיף ביציאות ליליות? האלכוהול, הערסים או הפיזוז ברחבת הריקודים? תשובה רטורית
מאת יעל טוקר | 10.02.2008
 
השעה: 23:30 בלילה. המקום: בר בנמל ת"א. אני, סאחית עד העצם, לא מרבה ביציאות ולא מעודכנת ברשימת הברים הכי חמים בעיר. ולכן, החלטתי לצאת לשטח לבדוק על מה כל הרעש. אז הכול התחיל בנקודה שבה רובנו מתחילות את הערב - הארון. אחרי שעתיים של התלבטות, בעוד חברתי צופרת לי בעצבנות מחוץ לבית, בחרתי בחצאית קצרצרה וחולצה אדומה (למה להיות שחורה כמו השאר?) ורצתי לאוטו.

רק לפי ההתקהלות הבנתי איפה הכניסה, ולא ידעתי מאיפה להשתחל. אז אני עומדת כמו מטומטמת, עם הפרצוף בתוך התלתלים הנוצצים של מישהי, ולתחת שלי דבוק ערס שדוחף אותי ומתחנן לסלקטורית שתכניס אותו. כשכבר כמעט יצא לי החשק מכל הסיפור, הסלקטורית סימנה לשומר בנונשלנטיות שיכניס אותנו. אחרי כל כך הרבה זמן של סבל (במצב הזה - גם רבע שעה זה הרבה זמן!) הרגשתי מינימום כמו זוכה באוסקר. אני, באמת אני ?! לא הייתם צריכים.

הרגשתי מינימום כמו זוכה באוסקר
תצלום: SXC

נכנסתי ולא הצלחתי לראות כלום חוץ מהתקרה. דחוס כמו קופסת סרדינים. אין מצב לעבור בין האנשים מבלי להרגיש את הגוף שלך ממושמש מכל עבר. אז החלטתי לשחק, כמו כולן, את האהבלה שלא שמה לב שכל שנייה מישהו נצמד לה לציצים ולתחת, ולבשתי את החיוך המפלרטט בתקווה שאולי מישהו חמוד יתחיל איתי.

הכי קרוב שהגעתי היה ערס בן 40 שלחש לי באוזן משהו לא ברור בריח וודקה, וברגע שקלטתי שהפה שלו נצמד לי לצוואר והיד שלו בתחת שלי, עפתי משם לחפש את חברתי. היא, שכבר הייתה בשוט הרביעי שלה, רצתה להישאר, ובניגוד לי, נראה היה כאילו היא באמת נהנית. אז נשארתי.

בשביל מה אנחנו בעצם יוצאות לבר? בשביל ליהנות מהמוזיקה? (שבמקרה זה תמיד אותם שני שירים חוזרים של משינה וברי סחרוף) בשביל להשתחרר? (אחרי שבזבזנו לפחות 80 שקל על אלכוהול) או בשביל לצאת משם עם דייט איכותי? ובמקרה הזה - לצאת עם היקה מגבר בגיל העמידה וריח של מאפרה.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©