הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשג'חנון פגש את עזרא
 
זיכרונות מדייט מושלם, שכמו דייט מושלם לא עשה בהתחלה שום סימנים שהוא הולך להיות כזה
מאת אלי מאור | 23.02.2008
 

בילוי שינער אותי ממחשבות תובעניות
 
מילים אלה נכתבות בעודי יושבת בבית של חברי המוזיקאים בשכונת התקווה. הבחורה מהאזור המרופד מצאה את עצמה בברוקלין של תל אביב, והייתה לה משימה. החברים נסעו לבילוי באמסטרדם, ואני על תקן הדוגסיטר (בייביסיטר לכלב אם עוד לא הבנתם) באחת השכונות עם הכי הרבה תקווה.

קיוויתי לפגוש באחד ממיני הטיולים עם הכלב העונה לשם ג'חנון, איזה בחור חמוד שבמקרה מוריד את הבוקסרית שלו, ורוצה להחליף אינפורמציה על גזעי כלבים, אבל הוא לא הגיע. במקומו הופיע ניסים השיפוצניק, שכל בוקר מוריד את הכלב שלו העונה לשם עזרא, ושותה בוץ בידיים מחוספסות מלוות תמיד בשאריות שפכטל מהיום שעבר. לא הכי אידיאלי, אבל זה מה שהיה.

הרגשתי מאוד בודדה בין רחובות השכונה. מצד אחד הכול מאוד קומוני עם תחושת אחווה וקרבה של צ'חונה אמיתית, מצד שני קיננה בי תחושת בדידות שגרמה לי לחשוב שאני צריכה בילוי טוב שינער אותי מהמחשבות התובעניות על חיי הרווקות האומללים שלי. אם יש משהו כזה אז זהו דייט איכותי, שיחדיר בי קצת תקווה.

אז אירגנתי לי ונשבעתי שיהיה הדייט הכי אידיאלי בעולם. והוא לא היה עם ניסים, הוא נשוי. כמו אצל כל בחורה, דייט טוב לא מתחיל כשהוא מתחיל, אלא הרבה לפני. מה עשית עם עצמך ביום של הדייט. כמה אכלת באותו יום, כמה השתזפת, ומה קורה בארון הבגדים שלך נכון לאותו ערב. לי היה הכול. צבע מוקה טרי מהבוקר כשביקרתי בחוף הצוק, סלט טונה עשיר שחתכתי לעצמי באהבה, ואפילו קניות מפנקות שעשיתי בזארה על הדרך.

הבחור על תקן מגשים החלומות שלי לאותו ערב ואני על תקן הכתבת הסמויה שיוצאת לבילוי האידיאלי שלה. תופעות הלוואי של האישיות שלו וחיוב הויזה בסוף החודש ממש לא על אחריותי ולא על חשבון המערכת.

שמפניה מבעבעת

אני הולכת בקלילות לעבר מכוניתו, ושמה לב לג'יפ לבן לא ישן ולא חדש אבל בהחלט מרשים כמו הבחור המיועד. בלי היסוס מיותר אני מבקשת מהבחור בנימוס שייתן לי לנהוג, אחרי הכול זה הערב שלי. חיוך אחד קטן, ונעל העקב שלי כבר לוחצת באלגנטיות על דוושת הגז, מנפנפת את שערי ברוח ולוקחת אותנו ל"צוותא" לראות את הסטנד אפ החדש של עדי אשכנזי, וכמובן לצחוק.

השתחררנו, התרגשנו ואנחנו ממשיכים לעבר הבר האהוב עליי לכמה דרינקים וגם כדי לבדוק מה הערב טומן בחובו. כשדלת הבר נפתחת, אני מוצאת את החבר'ה שלי מגובשים מתמיד, צוחקים, נהנים ואני מיד מתמסרת לאווירה שלהם, ותורמת הרבה מהאנרגיות שלי. מעבר לכתפי הרכה מוגשת לי כוס שמפניה מבעבעת, וחיוך מהדייט שמאשר לי כמה כיף לו וכיף לי.

אנחנו מתיישבים ומנהלים שיחה קולחת על החיים והוא מצחיק אותי, כל כך מצחיק שאני נזכרת שמטרת הבילוי הייתה להפוך אותו לאידיאלי ביותר. תכננתי טיסה בשמי הארץ, תכננתי רכיבה על סוסים, תכננתי הילטון, תכננתי ותכננתי. אני מציצה בשעון ורואה שהערב מגיע לסיומו, והפקת הדייט האידיאלי שלי לא מוצתה בהתאם למתוכנן.

אני מתפנה בנימוס לשירותים, מציצה במראה וצוחקת, ולא בגלל האלכוהול, אני צוחקת כי בעצם חוויתי בילוי אידיאלי. הייתי מוקפת בחברי הטובים, בבחור חמוד שהצחיק אותי וחיזר אחרי, ובעיקר כי ביליתי עם עצמי, ואם להיות עם עצמי מסב לי אושר אז בכל מקום בעולם זה יהיה בילוי אידיאלי. זה מוכח מדעית, תשאלו את ניסים.

טורים נוספים בפרויקט "הבילוי האידיאלי"

בלתי מפוענחת
זה לא את, זה המשחק
רשימת מצרכים לדייט המושלם

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©