הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מה הוא מוצא בה
 
היא פגשה אותו בפאב ואז גילתה את היגואר שלו, ותהתה מה רע בחבר שגם נראה טוב וגם יכול לסדר אותך בחיים
מאת הדר פנחס | 30.05.2008
 
הוא נכנס אל הבר לבוש מ-א' ועד ת', מצוחצח, מגולח, מחויך ובטוח בעצמו, בכול צעד. כשהוא מתקרב את מרגישה צביטה נוספת בבטן התחתונה ונלחמת עם עצמך להיראות בשלך. חלילה לא לשדר את המערבולת הרגשית שמתחוללת לך בבטן. את מנסה לא לחשוב על זה, מחשבות רצות לך בראש - אולי אהבה היא לא בלב, אולי היא בכלל בבטן, כי כרגע נראה לך שכל זרימת הדם שלך הופנתה לשם. אבל הינה עוד צעד ועוד צעד. את חושבת לעצמך שרק חסרה לו עניבה והוא בדרך לבר מצווה או לחתונה.

הוא מתקרב אליך. את מריחה את הבושם הגברי שלו. הוא שואל לשלומך. את מסתכלת בחצי מבט לצדדים שמא זה לא אליך, עוברת שנייה והאסימון נופל, ואם היה פעמון הוא היה מסמן בחוזקה את תחילתו של המשחק. הוא מזמין אותך למשקה, לא נותן לך לשלם. את עושה וי על מבחן הקבלה: השיניים ישרות, האף פרופורציונלי, הוא לא בוחן אחרות ויש לו חיוך שובה. הוא מציע לך טרמפ. אתם יוצאים מהבר. החברה תופסת אותך בדקה התשעים ולוחשת לך באוזן "פחות מ-4X4 עזבי". את מחייכת, ואז את מגלה את היגואר השחורה והמפוארת, שמימיך לא ראית כזאת.

החברה לוחשת לך באוזן "פחות מ-4X4 עזבי"
תצלום: SXC

המשחק עובר לשלב ב' - אולי הוא סתם רוצה אותי ללילה אחד? הרי מה יש לו לחפש עם אחת שבאה במונית. לאן לקחת אותו לבית שלי או לבית של הדודה מהשכונה החדשה? מאיפה הוא בכלל? תירגעי. את מנסה לאזן את המערבולת הזאת ושואלת אותו: "אז מה .. מאיפה ?" הוא עונה לך: "כפר שמריהו". את מחכה לניצוץ של ההתנשאות, של החוצפה, מחפשת את השלילי, את מה שיגרום לך לסמן איקס והוא לא נותן.
הוא פותח לך את הדלת ומציע מסטיק. את מהרהרת אם יש פה רמז לנשיקה עתידית. אבל אז הוא מציע גלידה ואחרי הגלידה מפית. אחר כך פותח לך את הדלת שוב, ואת חושבת לעצמך איך נפלו גיבורים.

אולי זה מבחן משמיים? את בוחנת את עצמך. אולי את לא באמת נמשכת אליו? אולי עכשיו זה רק בגלל היגואר? את כועסת על עצמך, איך זה שיגואר עושה לך את זה? לאן הלך לאיבוד כל החינוך שניסו להחדיר בך? את מנסה לצאת מזה ואומרת לעצמך שאת צעירה ומותר לך, ומה רע בלהשתעשע עם בחור שיכול לסדר אותך, את הילדים שלך, הנכדים ואולי גם את הנינים. באופן פתאומי הפרצוף של אמא שלך מתגלה אל מול עינייך. היא נראית גאה מתמיד, שומעת רוק אנד רול, עם סיגר בפה, ביגואר השחורה של בעלך. את נבהלת אבל היי! קשרים זה תמיד טוב, ככה כולם אומרים. חולפת לך המחשבה של איך להיפטר ממנו ויחד עם זאת לשמור אותו על אש קטנה. אין לדעת מתי יבוא היום בו תצטרכי הלוואה.

אלוהים ישמור, מה זה המחשבות האלה: רק כסף, כסף וכסף. את מסתכלת עליו וחושבת לעצמך שהמוסיקה טובה מדי. אבל אולי הוא יותר מדי טוב בשבילך? את לעולם לא תוכלי להחזיר לו את מה שהוא בקלות יוכל להוציא עליך. הוא עשיר מדי. את חושבת לעצמך, בו בעת את מחייכת, מי היה מאמין, הוא לא עבר את מבחן הארנק. מי היה מאמין שקיים מבחן כזה. אבל הינה, עובדה, נכנס לו סעיף חדש בבחירת הבחור המושלם. הוא חמוד כל כך, שאת אפילו שוקלת להכיר אותו לחברה שלך. את גם מתחילה לחשוב על התירוצים שתתני לה שייראו מספיק משכנעים לוויתור הגדול. הרי היא בחיים לא תקנה את זה שהוא פשוט היה עשיר מדי. אז תגידי שהוא היה מתנשא. כן זה כבר נשמע הרבה יותר טוב.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©