הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשהפוזה מתאיידת
 
דאנס בר, פגישה מקרית שמסריחה מבנאליות, אבל הוא והיא נתנו צ'אנס. וגילו משהו אמיתי
מאת שרון חסון | 15.06.2008
 

האסימון נפל
תצלום אילוסטרציה: SXC
אני רוצה לספר לכם על מה שקרה לי בדאנס בר. אתם יודעים, מהמקומות האלה שבהם כול הפרחולות רוקדות על הבר, והגברים הבריונים רק מחפשים עם העיניים שלהם. כזה מקום. אז לפעמים אני חושבת לעצמי - איך אני מוצאת את עצמי במין מקום שכזה? איך אני נקלעת לסיטואציה כזו בכלל, שבה אני עומדת עם כוס הוויסקי ביד וסיגריה ביד השנייה, שמלה קצרצרה ומגפיים גבוהות, מתזזת לי לקצב המוזיקה, ומישהו בעל גב רחב פשוט עובר מולי ומביט בי כעל... אני אחסוך את המילה.

אז איך אני מגיעה לסיטואציה כזו? אבל פתאום נפל לי האסימון - אני לא שונה מכול אותן הפרחולות שעל הבר!!! או מיי גוד! אז מה עושים? מחייכים לבחור עם הגב הרחב ואז הוא מתחיל איתך, כמו שאומרים בשפתנו כיום. והשיחה הבנאלית מתחילה - "איך קוראים לך?" ואני עונה. כמובן, שמתוך נימוס, אני חייבת לשאול אותו גם איך קוראים לו (וגם כי הוא די חתיך).

אחרי שענה לחצנו ידיים ואמרתי: "נעים מאוד". הבחור בא בטענות שאני רשמית מדי ופה לא ממש הבנתי אותו. השיחה כל כך בנאלית ואתה זה שהתחלת אותה באופן הכי לא מקורי שיש כששאלת אותי פשוט "איך קוראים לך", אז... מה לעשות? אם כבר, אז כבר - אני זורמת בבנאליות המשעממת. וזה מה שאמרתי לו.
באמת שזה מה שאמרתי לו. כמובן שזה קצת פגע לו באגו, אבל כל אחד חייב להתמודד עם האמת המרה. למרות הדריכה על האגו, הוא המשיך עם הבנאליות - "מאיפה את? בת כמה את?" וכאלו דברים. אז הלכתי באותו הקו, בתקווה שהוא הולך להשתנות מהר מאוד כי השעמום חוגג!

אחרי זמן מה, בין שיחה לריקודים, בין סיגריה (רק שלי) לשלוק מהוויסקי, הכרתי אותו קצת יותר. אותו בחור עם הגב הרחב, אותו בחור עם השיחה הכי בנאלית שיש, הוא סטודנט לפסיכולוגיה (?!) שנה שלישית בתל אביב, עובד במשרד הביטחון, גר בתל אביב, אך במקור מהרצלייה ו... טייל שנתיים בחו"ל! השיחה הפכה למעניינת וזורמת, צחקנו הרבה, הוא החמיא לי המון ואני לא קיבלתי את מחמאותיו בקלות, כמובן. למה? ככה! מה אני פראיירית? הוא בטח אומר את זה לכל אחת. אבל עדיין זה היה נחמד ומוזר.

פתאום, כשיצאתי מהמקום והלכתי הביתה, הבנתי שזה לא כל כך מוזר. הוא נראה כמו כל אותם בנים מחפשים, אני נראית כמו כל אותן בנות מפלרטטות, הכול נראה אותו דבר. אבל כשנכנסים לעומקו של כל אחד ואחד, מגלים דברים אחרים לגמרי! כמובן שישנו תנאי אחד - בלי מסכות מיותרות.

אם אתה מרשה לעצמך להיות מי שאתה ומה שאתה, הצד השני מכיר אותך כמו מי שאתה ואוהב את זה. ואפילו מתפלא שהוא מכיר מישהו כזה במקום כזה! זה מדהים. אני לא חשבתי שאותו בחור שרירי, שנראה כמו אחד שרק מחפש בנות, ייצא כזה אחד שיודע לפתח שיחה, שיכול ליהנות גם בלי פוזות. אז כנראה שהכול זה בנדמה לי, הכול מסביב זה פייק אחד גדול. שום דבר הוא לא כמו שנראה כי כשנכנסים לתוך עולמו או עולמה של כול אחד ואחת, מגלים עולם ומלואו וזה, רבותיי, מדהים אותי בכל פעם מחדש.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
5 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. אם הבחור נראה כמו בתמונה -
שני 17.06.2008
 
 
2. עצם המילה בנאליות
עדי 17.06.2008
 
 
3. שרון
נטע 17.06.2008
 
 
4. זוויות ראיה
דניאל 19.06.2008
 
 
5. גדול
צ'רלי 21.07.2008
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©