הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הזכות להיכנס למטבח שלה
 
"את הפלפל אני מכירה יותר טוב, אז למה להתקדם למחוזות חדשים?" שואלת את עצמה לירן בן יעקב, חובבת אוכל ידועה, בכל פעם שהיא אמורה להתמודד עם אהבה חדשה בשר ודם
מאת לירן בן יעקב | 19.08.2008
 

לכי תסבירי כמה פעמים הסטת מבט
תצלום: SXC
לכי תסבירי עכשיו איך זה כשירק שהתגלה עכשיו מסעיר אותך כמו להיתקל בו, בבחור ההוא שנראה לך נכון. שניהם כל כך מתאימים, כל כך משתלבים במערכת הטעמים שלך. לכי תסבירי כמה פעמים הסטת מבט, התעלמת. לא כי הוא לא מעניין אלא כי את לא בטוחה שאת מעוניינת, כי לחדש תמיד קצת מפחיד.

לכי תסבירי כמה קשה לך כל פעם מולו, שקשה לך להכיר טעמים ומרקמים חדשים בדיוק כמו שלוקח לך כל כך הרבה זמן להפשיר איתו, להיפתח אליו. לכי תסבירי את ההתלבטות כל פעם מחדש, את הפלפל את מכירה יותר טוב, למה להתקדם למחוזות חדשים? מצד אחד, ישנו המוכר שפיזית את יכולה להרגיש כי הייתם כל כך מחוברים. מצד שני, את זו שאמרת שנמאס, שצריך להתקדם, אז מה קשור פלפל עכשיו? הלאה, הלאה.

לכי תסבירי איך שעד שסוף סוף החלטת שכן, את עסוקה בלחקור איפה הירק הזה גדל? כמה סיבים תזונתיים יש לו? אם יש לו חברה ואם אין אז מי הייתה האחרונה? איפה הוא גר? עם מי? לכי תסבירי למה לקח לך כל כך הרבה זמן להכניס אותו אליך למטבח, ושם עוד הרשית לעצמך לחמם אותו בסטנדרטיות בלי הטוויסט המיוחד שלך. אין כל כך הרבה כאלה בשוק, ראית בעצמך. לכי תסבירי כמה טובה הייתה ההרגשה החדשה והשונה של לעבוד לידו, איתו ועליו. איך הוא השתלב מצוין עם שאר הרכיבים, שכבר היו לך ונראו חיוורים ותפלים עד שחיברת בין כולם, עד שהתחברת אל כולם. לכי תסבירי כמה התמוגגת כשראית את התוצר נח לו שם בשולחן האוכל, כמה כולם רק חיכו לנסות אותו, כמה כבר כולם רצו להגיד לך איך הוא ואיך יצא.

לכי תסבירי כמה מסעיר היה לטעום. האוכל קשור בחיי מעבר למקובל, אני מתרגשת מאוכל, מרוגשת מאוכל ומרגשת בעזרת אוכל ולכן כשמגיע מוצר חדש, אם כזה שמגיע מחו''ל, אם כזה שהגיע לאחרונה, או כזה שאני רק גיליתי, ההקבלה רק מתבקשת.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©