הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המרתף המעצבן
 
כאילו שלא מספיק השידור הרצוף בערוץ 20 של "האח הגדול", התוכנית "האחות הקטנה" מוכיחה שלמכורים לא ממש משנה מה משודר, אפילו אם הוא איום או סתם משעמם, העיקר שיקבלו מנה לווריד
מאת שרון חסון | 28.11.2008
 
נכנסת באמצע המילה. אפרת אברמוב
 
בזמן שעיני כולם מתבוננות בנעשה בווילה אחת מפורסמת מדי, ערוץ "ביפ" של הוט משדר כרגע את התוכנית הכי פרובוקטיבית בממיר: "האחות הקטנה"
. וכן, כל קשר ל"האח הגדול" בכלל לא מקרי. המנחה היא, אפרת אברמוב, בחורה משעשעת למדי, צינית למדי ואינטליגנטית. ככה לפחות היא חושבת. הקונספט של התוכנית הוא, כראוי לתוכנית בערוץ הזה - בולשיט.

אברמוב מארחת ב"מרתף", שזהו ביתה למשך שלושת החודשים האחרונים (אתם מבינים את ה"אנלוגיה"?) לרוב תראו שם את מודחי הווילה של "האח הגדול", אשר באו לחלוק עימנו עוד קצת ג'וסי סטאף, כי מה שאנחנו רואים במו עינינו בערוץ 20 24/7 ולא מספיק לנו. אנחנו, המכורים, צריכים עוד קצת חומר להזריק לווריד.

אברמוב לא מחסירה מהאורחים אף שאלה שעולה בראשה, זדונית ומביכה באשר תהיה. ולכן נשאלת השאלה אם האורחים האומללים יודעים מה מצפה להם. האם הם יודעים שהם הולכים להפוך לקורבן התעללות במרתף שלה? ואם כן, מדוע, לעזאזל, הם באים? אורחים נוספים אשר אנו עלולים להיתקל בהם, הם ידוענים לסוגיהם. אשר יושבים על הספה לצידה ומפרשים את המתרחש אצל "האח הגדול". לונדון וקירשנבאום עוד לא התארחו שם, וחבל. חבל, כי הייתי רוצה פרשנות מקצועית למתרחש. זכות הציבור לדעת מהו הסאבטקסט מאחורי המילים ששפרה אומרת, והריקודים שליאון מפגיז, לא?

השיח התרבותי שמתנהל ב"האחות הקטנה" די דומה לשיח התרבותי שמתנהל בין בובליל לשפרה. כולם מדברים עם כולם, או יותר נכון, כולם מדברים על כולם. זה הולך ככה - אברמוב שואלת את אורחיה שאלה, וכאשר הם עונים, היא נכנסת באמצע המילה ושואלת שאלות נוספות.

עכשיו אני שואלת: למה הם שם? למה אברמוב לא מארחת את אברמוב? נראה שהיא יודעת הכול ואומרת הכול ותופסת את כל זמן המסך שקצוב ל"אחות הקטנה". למכורים שבינינו זה לא באמת משנה. ישנה עוד תוכנית שעניינה הוא "האח הגדול", אז מה זה משנה מיהי המארחת, מיהם האורחים ומה הם אומרים? העיקר שיביאו לנו עוד קצת חומר.
 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
2 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. אחלה תוכנית !
גל 29.11.2008
 
 
2. אני חייב לומר שהאח הגדול כבר...
רבי יוסף בעל מדד הרייטינג 12.12.2008
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©