הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נכון קלישאתי ונדוש
 
זה מתחיל בשיחה על הבר בתוספת אלכוהול מתעתע, ממשיך להצעה שנראית כמו התחלה של משהו רציני, ונגמר בסירוב מנומס ודחיית סיפוקים. לפחות עד הפעם הבאה
מאת רוני וינגולד | 26.12.2008
 

אתם בטח מכירים את ההרגשה שמשהו עומד לקרות לכם. היום בטח תכירו את אהבת חייכם, קלישאתי ונדוש נכון. אני מסכימה, אבל אל תצדקו כולם באותה סירה.

את יוצאת, מטופחת עד הפרט האחרון, מתיישבת על הבר ומתחילה לסרוק את הבחורים סביבך, גם בליבך אותה ציפייה סמויה כמו כל הנוכחים שם - למצוא אהבה. לרוב מתמזל מזלך, וכמעט תמיד לפחות שניים מזמינים אותך לדרינק, ואם יש לך ממש מזל וקופידון עבר באזור אז גם יש כימייה עם אחד מהם. אתם מתחילים בשיחה קלילה, סקס באוויר, מוסיקה רועשת ובעיקר אלכוהול. הוא מזמין לך עוד צ'ייסר. ועוד אחד. עכשיו הוא כבר ממש אטרקטיבי בעינייך, וכמובן עולה לך המחשבה: האם האלכוהול מתעתע בי? או שזה אמיתי. את התשובה תקבלי בבוא העת.

את משתדלת לא להתלהב כדי לא להיפגע אם הוא יתגלה כסתם אפס
 

את משחקת אותה קלילה והשיחה כבר ממש זורמת, את מתפלאת לנוכח ההתאמה המפתיעה ביניכם. אבל המחשבות עולות ומציפות אותך כל הזמן. מה הוא רוצה? משהו רציני? אני לא מכירה אותו בכלל. את מכריחה את עצמך לא להתלהב יותר מדי, על מנת שלא להיפגע למקרה שהוא יתגלה כסתם אפס. הבחור מבחינתו זורם, והרבה יותר רגוע ממך. מה כבר הדבר הכי גרוע שיכול לקרות? סקס? זה ממש לא מאיים עליו. גם עליך לא, האיום הוא מה יהיה אחרי. כאן החשש האמיתי.

עוברת עוד שעה וכבר שתיים בלילה, הבר עמוס והוא מציע בחינניות שתעברו למקום שקט יותר. ואת חצי נסוגה חצי נסחפת עם הרגע, מהססת. הוא קולט את ההרהורים שלך ומנסה להרגיע. איך אין לך אמון בו?, הוא שואל. אתם מכירים כבר שעתיים. במקריות נדירה הוא גר ממש קרוב, ומציע את ביתו הקט להמשך היכרות מעמיקה.

עכשיו את כבר ממש בדילמה. משהו בך רוצה להמשיך איתו, הרי הוא בחור לעניין, חתיך, חכם ובעמקי ליבך את כמובן מקווה שהוא האחד. לבסוף את עושה את מה שאת יודעת הכי טוב - לדחות סיפוקים. את מסרבת בנימוס, ומשאירה לו את מספר הטלפון שלך, עכשיו את זו שנשארת עם הציפייה והכדור עובר אליו. בסופו של דבר אולי ייצא מזה משהו, אולי לא. אבל כבר אין מנוס, חייבים לנסות.

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
כנסו כנסו
 
2 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
1. קרי ברדשו פני את את הדרך...
ממאמ''א 30.12.2008
 
 
2. רוני וינגולד
פולי 30.12.2008
 
 
 
עוד בנושא זה
 
 
עוד מאותו כותב
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©