הזיקית
 
 
   
 
 
  עמוד הבית
|
כנסו-כנסו
|
אודות
|
צרו קשר
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש:
 
 
חפש
 
חיפוש מתקדם>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נו באמת, אתה לא אמיתי
 
מאת מור  | 21.10.2010
 

וואו, באמת - איזה מזל שזה נגמר ככה! איזה מזל שאדון בארי הנכבד לא פתח בירי על הילדים שכל מה שהם יודעים על התנגדות לכובש הציוני זה יידוי אבנים כי זה מה שהם לומדים בבית ספר היחיד שעומד לרשותם והוא במקרה מופעל על ידי החמאס. באמת, איזה הקלה שככה נגמר המקרה המצער הזה!!! בלי קשר לחיים הכט ולמה אנחנו היינו עושים, אי אפשר להיכנס לנעליו של אדם במצוקה אבל אפשר תמיד לבחון שיקול דעת מוטעה לעומת שיקול דעת שהיה מוציא את שני הצדדים עם מינימום פגיעה. ואכן להיכנס במהירות עם כלי רכב אל קבוצת ילדים זה נראה כמו הדבר הנכון לעשות. יישר כוח לבארי, אולי נריץ אותו לראשות הממשלה בקדנציה הבאה? זה גם נשמע כמו הגיון בריא. באמת, תעשה לי טובה מלכי. אתה טוען שמותר לכתוב הכל על פעילי ימין - זה רק פועל יוצא מהעובדה הפשוטה שפעילי ימין מאז ומתמיד מרשים לעצמם לעשות ככל העולה על רוחם, בניגוד למדיניות הממשלה, בניגוד לחוקי המדינה ומעל הכל בניגוד לכל היגיון בריא.

מגיע לך צל"ש על הטור הזה, אולי תתחיל כבר לעבוד ב"ישראל היום" נשמע שבהחלט יש לך את האג'נדה המתאימה ואת היכולת לראות את הדברים מצד אחד בלבד. באמת עיתונאי למופת.

תגובה לטור :

אבן בפרצוף - דמיינו בבקשה מה הייתם עושים במקומו של דוד בארי, שדרס את הנער הפלסטיני בסילואן. אלירן מלכי חושב שמגיע לו צל"ש

 
הוספת תגובה  הוספת תגובה
 
הדפסה  הדפסה
 
שילחו לחבר  שילחו לחבר
 
0 תגובות
לקריאת כל התגובות ברצף
 
כנסו-כנסו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
powered by 
  המערכת
 
 
הזיקית בפייסבוק
 
 
בית הספר לתקשורת
 
 
רדיו קול הקמפוס
 
 
תנאי שימוש
 
כל הזכויות שמורות ©